Dinamo Bukareszt vs Flensburg typ i analiza 25.11.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na dziś z Ligi Mistrzów tylko jedno spotkanie z grupy B, a więc grupy w której mamy swojego reprezentanta zespół z Kielc. Wybrałem pojedynek w Bukareszcie, który jest bardzo ważny pod kątem ewentualnych awansów do dalszych faz rozgrywek.

Dinamo Bukareszt vs Flensburg typ i analiza 25.11.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Bukareszt vs Flensburg.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.90 – 8.60 – 2.22 (Fortuna),
  • 2.00 – 8.50 – 2.20 (STS),
  • 1.95 – 7.90 – 2.30 (LvBet).

Wicemistrzowie Niemiec słabo rozpoczęli sezon w Lidze Mistrzów i można powiedzieć, że dopiero od dwóch kolejek punktują, a ten start pokrzyżował liczne kontuzje, które jak się wydawało minęły, ale tylko na chwilę by wrócić ze zdwojoną siłą, bo dziś do Bukaresztu pojechali bardzo osłabieni.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W pierwszym meczu z Bukaresztem w końcu zagrali praktycznie w najmocniejszym składzie i nie mieli problemów pokonać mistrzów Rumunii, a sam mecz skończył się wynikiem 37:30 i najlepszymi zawodnikami we Flensburgu byli Gottfridsson oraz Wanne.

Obydwu dziś zabraknie, a prócz tego nie zagrają również Hald i Rod. Statystycznie to 12 bramek z pierwszego spotkania z Flensburgiem, ale faktycznie to dużo, dużo więcej, bo Gottfridsson to lider zespołu zarówno w ofensywie jak i defensywie do tego odpadają kolejny defensor Hald i świetny skrzydłowy Wanne, oraz wracający po urazie Rod. Bukareszt z doświadczonymi zawodnikami jak Sorheindo czy Gurbindo nie powinien mieć większych problemów i wygra te spotkanie na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bukareszt – Flensburg12.06Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dinamo Bukareszt vs Flensburg typ i analiza 25.11.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj