Dplus KIA vs DRX typ i analiza 25.08.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W między czasie ruszyły regionalne mistrzostwa w Korei o ostatnie dwa bilety na wyjazd na turniej Mistrzostw Świata w League of Legends i już pierwszy slot zarezerwował sobie zespół KT Rolster zaś o drugi powalczą trzy ekipy i w pierwszym deathmatchu wystąpią Dplus Kia vs DRX i oczywiście przegrani kończą już sezon tu i teraz.

Dplus KIA vs DRX typ i analiza 25.08.2023r. - piątek.
Dplus KIA vs DRX typ i analiza 25.08.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Dplus KIA vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Fani jak i sam zespół Dplus Kia na pewno miał chrapkę na więcej, bo przecież startowali do Play Offów z czwartego seeda, ale jednak musieli uznać wyższość późniejszym finalistom z T1 i skupić się na spokojnych treningach do tego turnieju, w którym nawet nie są faworytem do zdobycia ostatniego biletu na turniej.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak w pierwszym spotkaniu zagrają z DRX, które lekko mówiąc do najmocniejszych nie należy i do Play Offów jak i turnieju regionalnego dostali się w ostatniej chwili i już potem nie było zbyt kolorowo, bo szybka porażka 0:3 przeciwko Hanwha Life Esports i również ostatnia szansa w postaci tego turnieju, ale tu raczej musiałby zdarzyć się cud na rifcie.

Dplus Kia ma właściwie wszystkie argumenty za sobą by te spotkanie wygrać. Lepszy roster do tego lepszą formę, a i nawet na koniec sezonu zasadniczego bez problemu ograli DRX 2:0, gdy te jeszcze walczyło o awans. Do tego sama forma w późniejszych best of five jasno sugerowała, że DRX będzie tu zwykłym dostarczycielem punktów i według mnie bez zbędnego przedłużania i zbyt dużego pokazywania swoich taktyk Dplus Kia wygra tu 3:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
Dplus Kia vs DRX3:02.12STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dplus KIA vs DRX typ i analiza 25.08.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj