Dplus Kia vs T1 typ i analiza 09.08.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zostajemy w koreańskich rozgrywkach w LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends, a już w środę dostaniemy pierwszy prawdziwy hit tych Play Offów jakim niewątpliwie będzie pojedynek Dplus Kia z T1 i już na tym etapie rozgrywek jedna z tych ekip będzie musiała zapomnieć o walce o wygranie letniego splitu.

Dplus Kia vs T1 typ i analiza 09.08.2023r. - środa.
Dplus Kia vs T1 typ i analiza 09.08.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Dplus Kia vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Dplus Kia fazę grupową zakończyło na czwartym miejscu i nie byłaby to zła pozycja wyjściowa, ale na skład w którym gra Canyon, ShowMaker czy aktualny mistrz świata – Deft to jednak nie jest jakiś wybitny wynik, a wręcz właściwie mogliśmy spodziewać się po tej drużynie czegoś więcej niż 11-7 z wynikiem mapowym 24-16.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Sporo więcej mogliśmy z kolei spodziewać się po T1, ale tam przez kontuzję Fakera aż na osiem spotkań wskoczył jego zmiennik Poby i niestego młody zawodnik nie poradził sobie, bo przez ten czas T1 zanotowało fatalny wynik 1-7 w mapach mając 4:14, ale w ostatnim tygodniu najlepszy zawodnik League of Legends wrócił i T1 wygrało dwa spotkania nie tracąc nawet mapy.

Choć Dplus Kia w fazie grupowej zajęło wyższe miejsce od T1 to jednak bukmacherzy widzą faworytów w tych drugich, bo jednak te 1-7 bez Fakera z nim w składzie mogło się przekształcić w drugą stronę, a wtedy te statystyki wyglądałby zdecydowanie bardziej na korzyść T1. Do tego w jedynej best of three w której Faker brał udział przeciw Dplus Kia poradzili sobie bez większych problemów i według mnie z nim w składzie nie przegrają dziś więcej niż jedną mapę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Dplus Kia vs T12 (-1.5 map)1.92STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dplus Kia vs T1 typ i analiza 09.08.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj