DRX vs Rogue typ i analiza 15.10.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę zostanie dokończona rywalizacja w grupie C w mistrzostwach świata w League of Legends i tu pokładamy największe nadzieje, bo gra w niej mistrz Europy – Rogue, którzy rozpoczęli turniej w imponującym stylu i przewodzą w tej grupie z wynikiem 3-0 i całkiem możliwe, że wyeliminują jedną z azjatyckich ekip.

DRX vs Rogue typ i analiza 15.10.2022r. - sobota.
DRX vs Rogue typ i analiza 15.10.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania DRX vs Rogue.

Aktualne kursy bukmacherów:

Czwarty seed z Korei bardzo dobrze radzi sobie na tym turnieju. Najpierw w Play inach pokonali Royal Never Give Up, a teraz w fazie grupowej mają 2-1 i pokonali inną chińską formacją Top Esports, ale za to w pierwszej kolejce musiała uznać wyższość Rogue w spotkaniu, które powoli, ale metodycznie powiększało swoją przewagę i wygrało w pełni zasłużenie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jasno trzeba powiedzieć, że Rogue na tym turnieju to najlepsze swoje wydanie jakie widzieliśmy zapewne w historii tej organizacji i wręcz zaskakują decyzyjnością, gdzie znani byli z tego, że raczej z tym oraz podejmowaniem walk drużynowych mają wielkie problemy, a tu wyglądają wręcz jak jedna z azjatyckich formacji.

Jestem trochę zdziwiony obecnymi kursami na te spotkanie i tym brakiem wiary w Rogue, którzy w pierwszej części fazy grupowej wyglądali naprawdę mocno i w pierwszym meczu na DRX zwycięstwo Rogue nie było dziełem przypadku i strollowania przez Koreańczyków wczesnej fazy gry tylko konsekwentną lepszą grą od swoich oponentów i według mnie na 75% znów to powtórzą.

SpotkanieTypKursBukmacher
DRX – Rogue22.10STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

DRX vs Rogue typ i analiza 15.10.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj