DRX vs Royal Never Give Up typ i analiza 30.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na koniec pierwszego dnia Play in, czyli około piątej rano naszego czasu w piątek dojdzie do pierwszej azjatyckiej potyczki, w której zmierzą się regiony Korei Południowej oraz Chin, a więc starcie LCK z LPL i nie ma co ukrywać zapewne jedna z ekip z tego regionu sięgnie po kolejne mistrzostwo świata.

DRX vs Royal Never Give Up typ i analiza 30.09.2022r. - piątek.
DRX vs Royal Never Give Up typ i analiza 30.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania DRX vs RNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

DRX to czwarty seed z Korei i jest to dość zaskakująca przebieg zdarzeń, bo w 'rękawicy’ rozpoczynali od drabinki przegranych i w spotkaniu z KT Rolster nie byli faworytami, a jednak wygrali je 3:2 i potem w finałowym starciu na Liiv Sandbox dawano im jeszcze mniej szans, a oni znów po pięciu mapach okazali się lepsi i Deft z Berylem złapali formę w najważniejszym momencie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Royal Never Give Up, a więc trzykrotni mistrzowie MSI by dostać się na mistrzostwa świata również przebijali się przez 'rękawicę’ i oni pierwszy mecz przegrali 2:3 na… aktualnych mistrzów świata EDward Gaming, ale w finałowym starciu pokonali LNG również w pięciu mapach, a u rywali grał ex mistrz świata Doinb. To tylko pokazuje jak silnym regionem jest LPL.

Patrzę na solo linie Breathe i Xiaohou oraz duet GALA&Ming to według mnie tylko standardowo Wei może położyć im jakąkolwiek mapę w tych eliminacjach, a że nie jest to standardowa rozgrywka mecz + rewanż to jednak w spotkaniu na DRX wyjdą zapewne bardzo skoncentrowani i jakościowo są dużo lepsi i według mnie zdemolują zespół z LCK na koniec mając minimum 9 zabójstw więcej od oponentów.

SpotkanieTypKursBukmacher
DRX vs RNG2 (-9.5 zabójstw)1.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

DRX vs Royal Never Give Up typ i analiza 30.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj