Dusty vs GameWard typ i analiza 31.08.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W grupie D dojdzie również do starcia, w którym dowiemy się która z ekip będzie liderem w połowie rywalizacji, bo zmierzą się se sobą ekipy posiadające aktualnie 2-0 i trzecie zwycięstwo bardzo przybliży zarówno jednych jak i drugich nie tylko do wyjścia z grupy, ale również wygrania jej co dałoby spory handicap.

Dusty vs GameWard typ i analiza 31.08.2022r. - środa.
Dusty vs GameWard typ i analiza 31.08.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Dusty vs GameWard.

Aktualne kursy bukmacherów:

Dusty w pierwszych dwóch grach nie wyglądało źle, ale również trzeba oddać, że Macko Esports to nie jest zbyt wymagający przeciwnik, a to co się stało w Schalke 04 przed rozpoczęciem turnieju kompletnie rozbiło tę ekipę, więc te 2-0 to raczej obowiązek i mistrzowie NLC wygrali te dwie mapy bardzo pewnie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

GameWard również bardzo pewnie wygrali oba spotkania choć uczciwie trzeba przyznać, że z tej dwójki była tą ekipą, która popełniała więcej błędów indywidualnych, ale mogło być to skutkiem tego, że rywale byli po prostu słabi i ciężko było utrzymać koncentrację przez pełną grę. Mimo wszystko zanotowali 2-0 i są na prostej drodze do wygrania grupy D.

Pot względem statystycznym obie ekipy wyglądają prawie identycznie. Dusty zamyka mapy w 28 minut zaś GW w 28:08, Dusty notuje 19.5 zabójstw na mapę, a GW 20, Dusty niszczy 9.5 wieży tracąc 1, a GW 10 przy stracie 1. Jedynie pod względem zdobywanego złota i smoków trochę lepiej wyglądają Francuzi i tu bardzo prosty wniosek, że zawodnicy GW lepiej poruszają się po mapie i tracąc dużo mniej czasu jednocześnie zdobywając więcej złota. Myślę, że dziś zagrają dużo bardziej skoncentrowani i swoją grą makro zdobędą wystarczającą przewagę by na 80% pokonać Dusty.

SpotkanieTypKursBukmacher
Dusty vs GameWard21.57Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dusty vs GameWard typ i analiza 31.08.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj