DWG Kia vs JD Gaming typ i analiza 09.10.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W weekendową noc dojdzie do hitowego starcia w grupie B, i chodzi oczywiście o azjatyckie starcie DWG z JD, a więc ekip, które turniej rozpoczęły w naprawdę wielkim stylu i pewnie pokonały odpowiednio europejską oraz amerykańską formację pokazując, że z tej grupy wyjść im będzie niezwykle trudno.

DWG Kia vs JD Gaming typ i analiza 09.10.2022r. - niedziela.
DWG Kia vs JD Gaming typ i analiza 09.10.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania DWG vs JD.

Aktualne kursy bukmacherów:

DWG Kia swój mecz skończyło w 32 i pół minuty, ale tak szczerze emocje opadły już może po ośmiu minutach i koreańscy gracze zgotowali po prostu powolną umieralnię dla wicemistrzów Europy, którzy w końcówce zaczęli lekko się odgryzać, ale przewaga 13k w złocie po prostu robiła zbyt dużą różnicę na korzyść DWG.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei JD Gaming nie potrzebowało nawet trzydziestu minut by rozprawić się z Evil Geniuses i właściwie prócz jednego kolosalnego błędu w okolicach siedemnastej minuty była to bardzo czysta gra jak na chiński region i widać, że jeszcze nie musieli pokazywać swoich wszystkich atutów.

W mistrzostwach świata obie formacje spotykały się raz w fazie grupowej w roku 2020 kiedy to DWG wygrywało cały turniej wtedy było 1:1, ale wiadomo, że Koreańczycy byli w dużo lepszej formie. Teraz widać, że zarówno koreańskim, ale i chińskim formacjom obecna meta gry bardzo odpowiada i zarówno jedni jak i drudzy nie boją się podejmować aktywnych akcji od samego początku szczególnie ze strony JD. Oba regiony podchodzą do takich spotkań ambicjonalnie i według mnie będzie szła tu wymiana od samego początku z minimum 27 zabójstwami na koniec na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
DWG vs JDover 26.5 zabójstw1.86STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

DWG Kia vs JD Gaming typ i analiza 09.10.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj