Edward Gaming vs Detonation FocusMe typ i analiza spotkania 13.10.2021 – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po wczorajszych spotkaniach w grupie B według mnie wszystko jest praktycznie jasne co do rozstawienia na koniec fazy grupowej choć zostały jeszcze aż 4 kolejki to różnice między poszczególnymi drużynami są bardzo mocno widoczne i będę w szoku jakby padła tu choć jedna niespodzianka.

Edward Gaming vs Detonation FocusMe typ i analiza spotkania 13.10.2021 – środa.

Typ i analiza spotkania EDG vs DFM

Aktualne kursy bukmacherów:

Awans do głównej drabinki mistrzostw świata to niewątpliwy sukces drużyny z Japonii, ale każdy bez chwili zastanowienia powiedziałby, że jest to najsłabsza ekipa z całej szesnastki i ta weryfikacja ich siły jest pokazywana w sposób bardzo brutalny, bo już pierwszego dnia przegrali w niecałe 20 minut.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Dziś zagrają na Edward Gaming, które pewnie kroczy po wygraną w grupie i wczoraj na T1 pokazali, że trzeba brać ich za jednych z kandydatów nawet do końcowej wygranej. Świetna gra bez większych błędów indywidualnych z niezwykle czystymi walkami drużynowymi co kompletnie rozbiło koreańską drużynę.

Dziś nawet jakby Japończycy dostali wszystkie swoje komforty to na tak dysponowane EDG nie mają żadnych szans, bo synergia Chińczyków jest wręcz przerażająca, a jednak DFM robi dużo błędów indywidualnych szczególnie w walkach drużynowych. Sam mecz może nie potrwa poniżej 20 minut, ale na pewno nie powyżej 30 minut na co daję 90% szans, ale myślę, że Chińczycy dziś się wyluzują na rifcie, bo nie mają w zwyczaju się spinać na takie spotkania, a DFM już teraz musi ryzykować i się otwierać. Według mnie nawet uda im się złapać kilka zabójstw dziś, ale mimo wszystko EDG będzie kontrolować całą rozgrywkę i domkną ją naprawdę dużą różnicą, ale i overem 25.5 zabójstw na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
EDG vs DFMUnder 30 minut1.55STS
EDG vs DFMOver 25.5 zabójstw1.92STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Edward Gaming vs Detonation FocusMe typ i analiza spotkania 13.10.2021 – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie...

Typy na dzisiaj