EDward Gaming vs DRX typ i analiza 23.10.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedzielę zostanie rozegrany ostatni ćwierćfinał Mistrzostw Świata w League of Legends i dostaniemy kolejną wojnę azjatycką, w której obrońcy tytułu z Chin powalczą z czwartym seedem z Korei, który jednak na tym turnieju wygląda naprawdę dobrze co zapowiada nam sporo emocji.

EDward Gaming vs DRX typ i analiza 23.10.2022r. - niedziela.
EDward Gaming vs DRX typ i analiza 23.10.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania EDG vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

EDward Gaming nie miało zbyt wielkich problemów by w tym ćwierćfinale się znaleźć, ale w grupie zostali dwukrotnie przekopani przez T1 i w każdej z tych map była spora różnica klas między drużynami, ale EDG w seriach best of five zawsze pokazują się ciut lepiej dlatego na pewno ich nie skreślę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z drugiej strony mamy DRX, które przebijało się przez Play In by wygrać grupę, w której było Rogue i Top Esports, a więc wicemistrzowie Chin i choć na tych ostatnich mieli 1-1 to jednak w pełni zasłużenie wyszli z pierwszego miejsca w grupie C, w dogrywce pokonując Rogue, którego w tym turnieju już nie ma.

Zespół z Korei będzie niewygodny w tej serii, bo chyba jesteś zmuszony do target banu heimerdingera bez względu na jakiej stronie mapy grasz, co trochę ogranicza pole manewru w draftach, ale jednak indywidualnie zawodnicy EDward Gaming są lepsi i zdecydowanie bardziej doświadczeni w końcu to obecni mistrzowie. Choć bukmacherzy sugerują dość łatwą przeprawę dla EDG to według mnie będzie to kolejna bardzo bliska seria z długimi mapami i pierwsza z nich na 80% będzie trwać przynajmniej 31 minut.

SpotkanieTypKursBukmacher
EDG vs DRXover 31 min 1 mapa1.62STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

EDward Gaming vs DRX typ i analiza 23.10.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj