EDward Gaming vs DWG Kia typ i analiza spotkania 06.11.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Doczekaliśmy się wielkiego finału mistrzostw świata w Lidze Legend i zgodnie z przewidywaniami mamy tu pojedynek azjatycki, a dokładnie regionu chińskiego i koreańskiego, a obydwie ekipy były wymieniane w wielkiej trójce faworytów całego turnieju.

EDward Gaming vs DWG Kia typ i analiza spotkania 06.11.2021r. - sobota.
EDward Gaming vs DWG Kia typ i analiza spotkania 06.11.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania EDG vs DWG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bukmacherzy już zdecydowanie wytypowali swojego zwycięzce tegorocznych mistrzostw świata i są nimi zeszłoroczni tryumfatorzy, a więc obrońcy tytułu z Korei, którzy w ostatnich kilku latach kompletnie dominują scenę i trzeba im oddać, że grają praktycznie perfekcyjną Ligę Legend.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak ten turniej pokazał, że i ci faworyci potrafią krwawić. DWG miało niezwykle ciężką przeprawę w półfinale, gdzie przegrywali nawet 1:2 by ostatecznie odwrócić losy meczu, ale w piątej mapie właściwie decydował rzut monetą przy prastarym smoku. Do tego spotkania DWG nie straciło żadnej mapy, ale widać, że są drużyny, które mogą z nimi nawiązać równorzędną walkę.

EDG z kolei w Play-Offach mają rozegranych komplet map, czyli dwukrotnie wygrywali 3:2 najpierw na RNG, a więc trzeci seed z Chin, a potem na Gen.G, a więc drugi seed z Korei i co ciekawe w półfinale również przegrywali 1:2, ale te następne mapy dużo pewniejsze. W ogóle jeśli zespół z Chin gra swoje i nie popełnia indywidualnych błędów to mają naprawdę czysty styl w którym metodycznie domykają rozgrywkę do 32 minuty. Choć finały z ostatnich lat były bardzo jednostronne to tu wydaje mi się, że może być powtórka z 2016 i zobaczymy znów 5 map, a jeśli do tego by doszło to w 5 mapie stawiałbym zwycięstwo EDG, ale ten typ odpuszczam tu tylko over 3.5 mapy z 80% prognozą.

SpotkanieTypKursBukmacher
EDG – DWGover 3.5 map1.52Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

EDward Gaming vs DWG Kia typ i analiza spotkania 06.11.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj