EDward Gaming vs FunPlus Phoenix typ i analiza 18.08.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W Chinach nie zwalniamy tempa, bo LPL już wchodzi w fazę 1/8 finałów i oczywiście wciąż przegrani odpadają z rywalizacji i tracą wiele szans na awans do mistrzostw świata chyba, że nazbierali sporo punktów w lidze, więc jeszcze będzie czekać ich eliminator.

EDward Gaming vs FunPlus Phoenix typ i analiza 18.08.2022r. - czwartek.
EDward Gaming vs FunPlus Phoenix typ i analiza 18.08.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania EDG vs FPX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obrońcy tytułu mistrzowskiego w tym sezonie dość mocno się męczą, gdzie na wiosnę split skończyli właśnie na tym etapie rozgrywek, zaś latem w grupie ciut lepiej, bo piąte miejsce, ale jednak od tej pierwszej czwórki odstawali dość wyraźnie, a do Ameryki Północnej zawitają tylko cztery drużyny z tego regionu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

FunPlus Phoenix z kolei w drugiej części letniego splitu znajdują się w naprawdę niezłej formie i już jedna seria best of five za nimi, gdzie pokonali zespół Oh My God w stosunku 3-2 choć przegrywali już 1-2, ale w końcówce serii zadecydowało doświadczenie FPX, a piąta mapa była wręcz popisem, gdzie prawie ją skończyli w dwudziestej minucie.

Bukmacherzy nie wierzą w FunPlus Phoenix, ale ja wcale nie jestem aż tak bardzo przekonany co do jednostronności tego pojedynku i uważam, że ta seria będzie dużo bardziej wyrównana niż wskazują na to kursy. W sezonie lepszą ekipą okazało się EDG wygrywając 2:1 i tu prawdopodobnie również wygrają, ale według mnie FPX stać na minimum jedną mapę i na over 3.5 map dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
EDG vs FPXover 3.5 map1.56STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

EDward Gaming vs FunPlus Phoenix typ i analiza 18.08.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj