EDward Gaming vs LNG Esports typ i analiza 25.08.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Doszliśmy do momentu, w którym w Play offach rusza dolna tabela tej trochę skonfigurowanej brazylijskiej drabinki i na start zmierzą się ekipy, które w półfinałach musiały uznać wyższość swoich rywali, ale przynajmniej jedna z nich całkiem możliwe, że dostanie szanse rewanżu na swoim oponencie.

EDward Gaming vs LNG Esports typ i analiza 25.08.2022r. - czwartek.
EDward Gaming vs LNG Esports typ i analiza 25.08.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania EDG vs LNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

EDward Gaming w półfinale musiało uznać wyższość Top Esports przegrywając 2-3, ale uczciwie trzeba przyznać, że była to jedna z najlepszych best of five w całym 2022 roku i Mistrzowie świata na Play offy złapali naprawdę bardzo wysoką formę i według mnie mogą powalczyć o zapewnienie sobie awansu na mistrzostwa i bronienie tytułu jeszcze w tych Play offach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Za to piękna seria LNG Esports została przerwana i to w bardzo brutalny sposób, bo właściwie postawili się tylko w pierwszej mapie, którą ostatecznie JD Gaming i tak wygrało zaś druga i trzecia w wykonaniu rywali była egzekucją i szczerze mówiąc spodziewałem się dużo bardziej wyrównanego pojedynku.

Jest to spory problem, bo JD Gaming kompletnie obnażyło LNG i pokazali ich słabe punkty, a jeśli bardzo mocno przycisnąć tę ekipę od pierwszych minut pojawiają się naprawdę duże problemy. Z kolei EDG mimo porażki jest w naprawdę świetnej formie kto wie czy nie lepszej nawet od JD Gaming dlatego też na 80% wygrają z handicapem -1.5 map.

SpotkanieTypKursBukmacher
EDG vs LNG1 (-1.5 map)1.65STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

EDward Gaming vs LNG Esports typ i analiza 25.08.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj