EDward Gaming vs Team WE typ i analiza 20.07.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niesamowite tempo mają rozgrywki LPL w Chinach, a rzecz jasna chodzi o grę League of Legends i fakt, że już rozpoczęliśmy tam Play Offy, a więc najważniejszą część sezonu letniego i walkę o wyjazd na Mistrzostwa Świata choć do tych rozstrzygnięć jeszcze daleko, bo Ci co startują od pierwszej rundy muszą wygrać aż sześć serii best of five.

EDward Gaming vs Team WE typ i analiza 20.07.2023r. - czwartek.
EDward Gaming vs Team WE typ i analiza 20.07.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania EDG vs WE.

Aktualne kursy bukmacherów:

EDward Gaming fazę grupową skończyło na ósmym miejscu choć do końca mieli realne szanse na awans do pierwszej szóstki i pominięcie pierwszej rundy Play Off to jednak ostatnie dwie porażki przeciwko Oh My God 1:2 oraz Weibo Gaming 0:2 spowodowały, że to właśnie te ekipy zajęły miejsca 5 i 6 po pierwszej części splitu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team WE z kolei dość niespodziewanie znalazł się w najlepszej dziesiątce sezonu w pokonanym polu zostawiając takie formacje jak FunPlus Phoenix czy Invictus Gaming, które przecież wiedzą nawet jak smakuje wygrana na Mistrzostwach Świata, na których kilka razy swój udział również pamięta zespół Team WE i znów będzie miał szanse powalczyć o kolejny wyjazd.

Obie ekipy w tym roku mierzyły się dwukrotnie i w wiosennym splicie było 2:0 dla EDward Gaming zaś w letnim Team WE urwał jedną mapę choć przegrali 1:2. Jednak teraz zaczynamy te dłuższe serie w których często doświadczenie ma kluczowe znaczenie, a EDG ma w swojej formacji takie legendy jak Uzi czy Meiko oraz bardzo mocnych Ale oraz JieJie, którzy zmierzą się z ekipą, która tego doświadczenia Play Offowego kompletnie nie ma dlatego też stawiam, że EDG wygra to bez większych problemów.

SpotkanieTypKursBukmacher
EDward Gaming vs Team WE11.50STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

EDward Gaming vs Team WE typ i analiza 20.07.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj