Wtorkowe spotkanie pomiędzy Maltą, a Hiszpanią można nazwać jako pojedynek Dawida z Goliatem. Zdecydowanym faworytem tego boju są przyjezdni i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Malta – Hiszpania Darmowy typ, analiza i stream

Malta – Hiszpania Darmowy typ, analiza i stream

Za gospodarzami nie da się ukryć, że ciężko znaleźć jakiś plus. Pod każdym względem odstają od swoich rywali i powinno to być widoczna na boisku. Patrząc również na zawodników to są znacznie słabsi od Hiszpanów pod każdym względem.

Przebieg spotkania również nie jest trudny do przewidzenia. Ponieważ od pierwszej minuty będą tutaj przeważać Hiszpanie i to właśnie oni powinni dyktować tempo meczu. Gospodarze natomiast skupią się na defensywie, gdzie można być pewnym, że większą ilością zawodników będą się bronić.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Hiszpanie nie powinni mieć żadnych problemów ze zdobycie trzech punktów w tym boju. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Hiszpanie podczas pierwszego spotkania eliminacyjnego wygrali 2-1 z Norwegią. Jednak trzeba podkreślić, że wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku, gdzie to przez zdecydowaną większość spotkania przeważali. Jedyni skuteczność nie była mocnym punktem tego zespołu.

Podczas tego pojedynku o sytuacje bramkowe przynajmniej teoretycznie powinno być znacznie łatwiej, a poza tym rywale nie powinni stawiać większych oporów. Ponieważ po częstych atakować Hiszpanów, gospodarze mogą popełniać proste błędy.

Reasumując, Hiszpanie przynajmniej teoretycznie nie powinni mieć żadnych problemów ze strzeleniem bramek gospodarzom. Jeżeli uda się w dodatku podopiecznym Enrique szybko strzelić bramkę to mogą „rozjechać” gospodarzy.

Spotkanie Malta – Hiszpania można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Malta – HiszpaniaHiszpania -2.51.35STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów