Mołdawia sama zdaje sobie sprawę z tego, że nawiązać dla nich walkę z Francją będzie niezwykle trudno. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są goście, którzy tak naprawdę nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną. Jedynie wymiar zwycięstwa tak naprawdę tutaj pozostawia wiele do życzenia.

Mołdawia – Francja darmowy typ, analiza i stream

Mołdawia – Francja darmowy typ, analiza i stream

Francja myśląc o pewnym awansie nie powinna w takim pojedynku stracił nawet punktu. Owszem gospodarze będą chcieli tutaj sprawić sporą niespodziankę, ale trudno jest uwierzyć, żeby byłoby to realne zadanie. Bowiem sami dobrze wiedzą jaką siłę mają przejezdni w ataku. To wszystko sprawia, że podopieczni Spiridona będą tutaj nastawieni na defensywę. Można być również pewnym, że będą mieli spore problemy, aby stworzyć sobie sytuacje bramkowe.

Ciekawostką jest fakt, że najwięcej bramek jak i występów w kadrze ma Alexandru Epureanu. Nic w tym by nie było dziwnego, gdyby nie fakt, że jest to środkowy obrońca. Zespół jest zbudowany przede wszystkim na zawodnikach z rodzimej ligi, bowiem aż dwunastu zawodników gr ana co dzień w Mołdawii.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Francja jest murowanym faworytem tego spotkania, gdzie żadnych problemów z wygraną nie powinni mieć” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Francja co tutaj dużo mówić potencjał posiada ogromny. Od swoich rywali jest zespołem przynajmniej dwie klasy znacznie lepszym. Patrząc na kadrę zawodników to od pierwszej minuty wszystko wskazuje, że zagrają tacy piłkarze jak Pogba, Kane, Matuidi czy Mbappe. O możliwościościach tych zawodników chyba nie trzeba nikomu pisać. Sam Mbappe jest wstanie strzelić kilka bramek w tym boju, patrząc na obecną dyspozycję tego zawodnika.

Przebieg spotkania również nie jest trudny do przewidzenia, gdzie od pierwszej do ostatniej minuty powinni przeważać Francuzi, zaś gospodarze można być pewnym, że mogą mieć spore problemy, aby wyjść z własnej połowy.

Reasumując, faworyt tego boju jest tylko jeden. Jest im zespół gości, który nie powinien mieć tutaj żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Mołdawia – Francja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Mołdawia – FrancjaBTS – NIE1.33STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów