Elverum vs Aalborg typ i analiza 21.09.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W drugiej kolejce Ligi Mistrzów dojdzie do kilku naprawdę ciekawych pojedynków, a my zaczniemy od spotkania w hali Terningen Arena w Elverum, gdzie miejscowy klub podejmie Aalborg, a więc wicemistrzów Danii i spotkanie te można uznać za derby Skandynawii, w których na pewno nie powinno zabraknąć emocji.

Elverum vs Aalborg typ i analiza 21.09.2022r. - środa.
Elverum vs Aalborg typ i analiza 21.09.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Elverum vs Aalborg.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 8.20 – 18.00 – 1.11 (Fortuna),
  • 8.25 – 18.00 – 1.12 (STS),
  • 8.20 – 18.00 – 1.12 (Betclic).

Elverum w tym sezonie nie ma tak imponującego składu jak wtedy kiedy grał dla nich Luc Abalo, ale za to kilku naprawdę fajnych młodych zawodników jak reprezentant Serbii Borzas, czy Norwegowie Grondhal, Heldal i Thorsen Lien, którzy nie ukończyli jeszcze nawet dwudziestego czwartego roku życia.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Aalborg z kolei po dość upokarzającej przegranej w walce o tytuł mistrzowski sięgnęli po naprawdę wielkie transfery i w duńskim klubie obecnie grają takie asy jak Mikkel Hansen czy Aron Palmarsson, a to dopiero początek budowania potęgi i mają do pomocy takich zawodników jak Bjornsen, Claar, Nielsen czy Sandell mogą realnie myśleć o powrocie do Final Four całych rozgrywek.

Choć przyjezdni będą zdecydowanymi faworytami to nie można lekceważyć młodzieży z Elverum i nawet jak inauguracja nie wypadła im zbyt dobrze, bo przegrali aż dziesięcioma trafieniami z THW Kiel to sądzę, że na wyjazdach będzie im ciężko, ale we własnej hali będą dużo niebezpieczniejsi szczególnie, że Aalborg w meczu z Celje nie wypadł jakoś super i stracił aż 32 bramki. Myślę, że tu czeka ich kolejne otwarte spotkanie z minimum 65 bramkami na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Elverum vs AalborgOver 64.51.96Totolotek

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Elverum vs Aalborg typ i analiza 21.09.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj