Elverum vs Industria Kielce typ i analiza 30.11.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście rundę rewanżową rozpoczynają również mistrzowie Polski, którzy z wynikiem 12 punktów z 14 możliwych na pewno może być zadowolone z pierwszej rundy i do drugiej przystąpi od spotkania w Terningen Arena w Elverum z mistrzami Norwegii, którzy mają raczej małe szanse na awans do następnej rundy.

Elverum vs Industria Kielce typ i analiza 30.11.2022r. - środa.
Elverum vs Industria Kielce typ i analiza 30.11.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Elverum vs Kielce.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 10.00 – 23.00 – 1.06 (Fortuna),
  • 11.00 – 23.00 – 1.07 (STS),
  • 11.00 – 23.00 – 1.07 (Betclic).

Mistrzowie Norwegii nie mieli zbyt udanej pierwszej rundy, bo zdobyli zaledwie dwa punkty po wygranej u siebie z Celje, ale gorszy jest fakt, że nie mają takiego lidera, który by pociągnął ich grę w ważnych momentach, a sam Uros Borzas to trochę za mało i szczególnie brakuje dobrej formy młodego Tobiasa Grondhala, który w poprzednim sezonie zanotował 81 trafień w Lidze Mistrzów, a w tym ma ich zaledwie 23.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei mistrzowie Polski nie mają takiego problemu, bo tam pozycję lidera może objąć dosłownie kilku zawodników, choć w tym sezonie za takich trzeba uznawać Polaków – Sićko i Morytę, a za ostatni mecz pochwalić młodego Haukura Thrastarsona, który rzucił sześć bramek i był to jego zdecydowanie najlepszy występ w Lidze Mistrzów.

Talant Dujszebajew jest wielkim specjalistą jeśli chodzi o rozkładanie sił zawodników i doskonale wyczuwa momenty, w których może pozwolić sobie na trzymanie na parkiecie tych młodszych, którzy oczywiście nie dadza takiej jakości w obronie, ale też nie przegrają spotkania i tu znów na pewno zobaczymy więcej minut Olejniczaka, Stenmalma, Wiadernego, czy wcześniej wspominanego Thrastarsona, co oczywiście przekuje się w więcej szans i więcej bramek dla gospodarzy i wygląda to na kolejne spotkanie z cyklu run&gun i minimum 68 trafień na koniec.

SpotkanieTypKursBukmacher
Elverum vs KielceOver 67.51.90Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Elverum vs Industria Kielce typ i analiza 30.11.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj