Elverum vs PSG typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dziś rozpoczynamy 1/8 finałów Ligi Mistrzów, w której nie ma polskich klubów, bo bezpośrednio do ćwierćfinału awansował zespół mistrza Polski i teraz czeka na swoich rywali. Na całe szczęście nie będzie to wygrany tego dwumeczu, bo Paryżanie to bardzo ciężki rywal i nikt nie ma złudzeń, że to gospodarze dzisiejszego meczu przejdą dalej.

Elverum vs PSG typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Elverum vs PSG.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.90 – 11.50 – 1.22 (Fortuna),
  • 6.50 – 12.00 – 1.21 (STS),
  • 5.80 – 14.00 – 1.20 (Betclic).

O mistrzach Norwegii nie można napisać inaczej jak kuźnia młodych skandynawskich talentów. W obecnym sezonie Ligi Mistrzów trzon w ofensywie to Grondhal, Heldal, Johansson i Mathe, którzy mają odpowiednio 21, 23,21 i 22 lata. Oczywiście Mathe ze Skandynawii nie jest, bo to Madziar, ale reszta już tak. Do tego są przecież jeszcze Solstad czy Pettersen.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Oczywiście PSG nie jest kuźnią talentów, a raczej klubem, które takie już oszlifowane diamenty skupuje i na tym próbuje wygrać Ligę Mistrzów choć bez powodzenia już od wielu lat, ale oczywiście również w tym sezonie będą jednymi z głównych faworytów do wygrania choć w grupie zajęli dopiero trzecie miejsce za Kielcami i Barceloną.

W dodatku mistrzowie Francji wchodzą na naprawdę wysokie obroty i tu szczególnie trzeba pochwalić Kamila Syprzaka, który w ostatnim meczu ligowym rzucił dwanaście bramek. W lidze mają komfortową sytuację i w tym sezonie mogą skupić się na Lidze Mistrzów, bo w rodzimej lidze po prostu już mają zapewnioną obronę tytułu. Choć PSG ma dużo mocniejszą kadrę to według mnie przeciw młodym utalentowanym zawodnikom w Norwegii nie będę mieli łatwo, ale spotkanie powinno być prowadzone w bardzo szybkim tempie i z wielkim polotem technicznym dlatego też na 70% powinniśmy ujrzeć tutaj przynajmniej 63 bramki.

SpotkanieTypKursBukmacher
Elverum vs PSGOver 62.51.90Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Elverum vs PSG typ i analiza 30.03.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj