Elverum vs PSG typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dziś rozpoczynamy 1/8 finałów Ligi Mistrzów, w której nie ma polskich klubów, bo bezpośrednio do ćwierćfinału awansował zespół mistrza Polski i teraz czeka na swoich rywali. Na całe szczęście nie będzie to wygrany tego dwumeczu, bo Paryżanie to bardzo ciężki rywal i nikt nie ma złudzeń, że to gospodarze dzisiejszego meczu przejdą dalej.

Elverum vs PSG typ i analiza 30.03.2022r. - środa.
Elverum vs PSG typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Elverum vs PSG.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.90 – 11.50 – 1.22 (Fortuna),
  • 6.50 – 12.00 – 1.21 (STS),
  • 5.80 – 14.00 – 1.20 (Betclic).

O mistrzach Norwegii nie można napisać inaczej jak kuźnia młodych skandynawskich talentów. W obecnym sezonie Ligi Mistrzów trzon w ofensywie to Grondhal, Heldal, Johansson i Mathe, którzy mają odpowiednio 21, 23,21 i 22 lata. Oczywiście Mathe ze Skandynawii nie jest, bo to Madziar, ale reszta już tak. Do tego są przecież jeszcze Solstad czy Pettersen.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście PSG nie jest kuźnią talentów, a raczej klubem, które takie już oszlifowane diamenty skupuje i na tym próbuje wygrać Ligę Mistrzów choć bez powodzenia już od wielu lat, ale oczywiście również w tym sezonie będą jednymi z głównych faworytów do wygrania choć w grupie zajęli dopiero trzecie miejsce za Kielcami i Barceloną.

W dodatku mistrzowie Francji wchodzą na naprawdę wysokie obroty i tu szczególnie trzeba pochwalić Kamila Syprzaka, który w ostatnim meczu ligowym rzucił dwanaście bramek. W lidze mają komfortową sytuację i w tym sezonie mogą skupić się na Lidze Mistrzów, bo w rodzimej lidze po prostu już mają zapewnioną obronę tytułu. Choć PSG ma dużo mocniejszą kadrę to według mnie przeciw młodym utalentowanym zawodnikom w Norwegii nie będę mieli łatwo, ale spotkanie powinno być prowadzone w bardzo szybkim tempie i z wielkim polotem technicznym dlatego też na 70% powinniśmy ujrzeć tutaj przynajmniej 63 bramki.

SpotkanieTypKursBukmacher
Elverum vs PSGOver 62.51.90Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Elverum vs PSG typ i analiza 30.03.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj