EURO 21: Pewniak na dzisiaj: Hiszpania – Polska – 22 czerwca (sobota)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Polacy po sensacyjnych zwycięstwach nad Belgią, Włochami mają ogromne szanse na awans do kolejnej rundy playoff Mistrzostw Europy U21. W ostatnim pojedynku fazy grupowej przyjdzie im zmierzyć się z Hiszpanią. Nie da się ukryć, że faworytami tej batalii są Hiszpanie, którzy są zdecydowanie lepszym zespołem.

EURO 21: Pewniak na dzisiaj: Hiszpania - Polska - 22 czerwca (sobota)
Pewny typ na dzisiaj za darmo

Pewny typ na dzisiaj za darmo

Polacy grali we dwóch wcześniejszych pojedynkach niezywkle konsekwentnie i solidnie od pierwszej minuty spotkania. Do tego trzeba dodać, że do tego pojedynku nasz zespól przystąpi w bardzo dobrych nastrojach. Jednak nie da się ukryć, ze od pierwszej minuty nasz zespół będzie zepchnięty do defensywy, a swoich szans będzie szukał z kontry i stałych fragmentów gry. Zresztą jak to było widoczne we wcześniejszych pojedynków. Jednak trzeba podkreślić, że te schmaty gry nasz zespół ma bardzo dobrze wypracowane.

„Polacy nie da się ukryć, że sprawili dwie niespodzianki. Teraz będą chcieli sprawić kolejną. Szansę nie są duże, ale patrząc na jakoś gry naszego zespołu są możliwe” – pisze ekspert toptypy.pl

EURO 21: Pewniak na dzisiaj: Hiszpania - Polska - 22 czerwca (sobota)
darmowy bonus za rejestrację bez depozyt
W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Hiszpanie pokazali, ze as głównym faworyta do wygrania tych rozgrywek. Posiadają ogorzeliny potencjał ku temu, możliwości również ku temu mają. W pierwszym pojedynku Hiszpanie przegrali z Włochami, zaś w drugiej kolejne okazali się lepsi od Belgów 2-1. Jednak trzeba podkreślić, że gwiazd w tym zespole nie brakuje. Ponieważ od pierwszej minuty powinni zagrać Fomals, Mayoral, Olmo, Merino czy Oyarzabal.

Nie da się ukryć, że w tym spotkaniu od pierwszej minuty będą przeważać Hiszpanie, którzy zepchną nas zespół do defensywy. Gra podopiecznych Michniewicza skupi się do defensywny i stałych fragmentów gry. A trzeba przyznać, że w tych elementach nasza drużyna jest niezywkle solidna.

Spotkanie Hiszpania – Polska można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – Polska11.45STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

EURO 21: Pewniak na dzisiaj: Hiszpania – Polska – 22 czerwca (sobota) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj