Polacy po sensacyjnych zwycięstwach nad Belgią, Włochami mają ogromne szanse na awans do kolejnej rundy playoff Mistrzostw Europy U21. W ostatnim pojedynku fazy grupowej przyjdzie im zmierzyć się z Hiszpanią. Nie da się ukryć, że faworytami tej batalii są Hiszpanie, którzy są zdecydowanie lepszym zespołem.

Pewny typ na dzisiaj za darmo

Pewny typ na dzisiaj za darmo

Polacy grali we dwóch wcześniejszych pojedynkach niezywkle konsekwentnie i solidnie od pierwszej minuty spotkania. Do tego trzeba dodać, że do tego pojedynku nasz zespól przystąpi w bardzo dobrych nastrojach. Jednak nie da się ukryć, ze od pierwszej minuty nasz zespół będzie zepchnięty do defensywy, a swoich szans będzie szukał z kontry i stałych fragmentów gry. Zresztą jak to było widoczne we wcześniejszych pojedynków. Jednak trzeba podkreślić, że te schmaty gry nasz zespół ma bardzo dobrze wypracowane.

„Polacy nie da się ukryć, że sprawili dwie niespodzianki. Teraz będą chcieli sprawić kolejną. Szansę nie są duże, ale patrząc na jakoś gry naszego zespołu są możliwe” – pisze ekspert toptypy.pl

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozyt

Hiszpanie pokazali, ze as głównym faworyta do wygrania tych rozgrywek. Posiadają ogorzeliny potencjał ku temu, możliwości również ku temu mają. W pierwszym pojedynku Hiszpanie przegrali z Włochami, zaś w drugiej kolejne okazali się lepsi od Belgów 2-1. Jednak trzeba podkreślić, że gwiazd w tym zespole nie brakuje. Ponieważ od pierwszej minuty powinni zagrać Fomals, Mayoral, Olmo, Merino czy Oyarzabal.

Nie da się ukryć, że w tym spotkaniu od pierwszej minuty będą przeważać Hiszpanie, którzy zepchną nas zespół do defensywy. Gra podopiecznych Michniewicza skupi się do defensywny i stałych fragmentów gry. A trzeba przyznać, że w tych elementach nasza drużyna jest niezywkle solidna.

Spotkanie Hiszpania – Polska można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – Polska11.45STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów