Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 11.05.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy drugi dzień z sześciodniowego maratonu z Ligą Legend, a dokładnie turniejem MSI. Tym razem na tapetę wzięliśmy pojedynek polskich leśników, którzy mieli już przyjemność stoczyć ze sobą bój pierwszego dnia i zdecydowanie lepiej zaprezentowała się formacja reprezentująca Europę – G2 Esports.

Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 11.05.2022r. - środa.
Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 11.05.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania EG vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

G2 na turniej dostało się oczywiście dzięki wygraniu europejskiej ligi LEC, w której szczególnie w Play Offach pokazali dominację, gdzie po porażce na Fnatic 1:3 potem odnieśli cztery kolejne zwycięstwa w stosunku 3:0 rozmontowując takie ekipy jak ww. Fnatic, Rogue, Misfits czy Vitality.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei w amerykańskim LCS wszyscy byli pewni, że sprawę awansu rozstrzygną między sobą Team Liquid i Cloud9, ale szalone Play Offy, gdzie bardzo podobną ściężkę do G2 przeszło Evil Geniuses sprawiły, że to drużyna Inspireda znalazła się w Korei. Również po przegranej pierwszej rundzie potem wygrali cztery mecze z rzędu choć tylko 3x 3:0 i raz 3:1.

Jednak to już za nami, a na turnieju MSI w pierwszym z czterech ich spotkań lepsi okazali się zawodnicy G2 Esports, którzy kompletnie zoutdraftowali swoich oponentów i tu wielkie słowa uznania dla trenera Dylana Falco, który świetnie rozczytał swoich oponentów. Mało tego G2 Esports wyglądało jak ekipa dużo lepsza pod względem decyzyjnym, mechanicznym czy też gry makro i wydaje mi się, że dość szybko załatwią sobie wygranie grupy C jutro znów pokonując EG.

SpotkanieTypKursBukmacher
EG vs G221.57Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 11.05.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj