Typy bukmacherskie Typy na dziś Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek.

Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek.

0
352

Szóste starcie Europy i Ameryki na MSI i jak do tej pory kompletna dominacja mistrzów Europy nad mistrzami USA, ale chyba wszyscy europejscy fani nie byli tak negatywnie nastawieni co do ewentualnego rezultatu tego spotkania. Choć do tej pory G2 wygrywało 5-0 z EG to jednak ostatnie dwa dni zrobili 0-4 i to na niekoniecznie lepsze od EG drużyny.

Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 24.05.2022r. - wtorek.
Evil Geniuses vs G2 Esports typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania EG vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Mimo wyniku 5-0 dla Europy wiele z tych pojedynków było dość równych, a w jednym Evil Geniuses nawet próbowało zniszczyć nexus rywali, a więc było o krok od zwycięstwa. W dodatku to zawodnicy zza wielkiej wody wyglądają trochę lepiej w tej fazie choć oba zespoły obecnie mają bilans 4-4.

Jednak to zawodnicy Evil Geniuses wygrali ostatnie 3 z 5 pojedynków i wrócili z serii 1:3 na czwarte miejsce w tabeli, gdzie G2 Esports, a więc lider po dwóch dniach fazy rumble pickuje w dół i obecnie zajmuje trzecie miejsce tylko dzięki temu, że w pierwszym spotkaniu na EG wygrali, a więc w bezpośredniej rywalizacji prowadzą.

Jedno co charakteryzowało wszystkie gry prócz tego, że raczej były wyrównane to czas poszczególnych gier i tu właściwie prócz pierwszej, która trwała 31:32 min to reszta przeciągała się do minimum 34 minut, a i zdarzyły się spotkania pod 40 minut. W obu ekipach widać tą zachodnią szkołę Ligi Legend, w której obie ekipy jeśli nie zrobią dużej przewagi w wczesnej fazie gry to grają do pojawiających się dużych obiektów na mapie jak smoki czy baron nashor. Stawką zapewne będzie trzecie miejsce, więc żadna z drużyn nie będzie chciała popełnić błędu i zobaczymy kolejną mapę, która potrwa przynajmniej 33 minuty.

SpotkanieTypKursBukmacher
EG vs G2 Over 33 minut1.84STS

0 / 5. Ocen: 0