Evil Geniuses vs JD Gaming typ i analiza 14.10.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kontynuujemy zmagania w grupie B, gdzie dwójka Polaków powalczy o awans dalej i oczywiście chodzi o Jankosa z G2 oraz Inspireda z EG, choć ten drugi ma minimalne szanse wręcz potrzebował by cudu. Mało tego według mnie przed tym spotkaniem zespół Inspireda będzie grał już tylko o honor.

Evil Geniuses vs JD Gaming typ i analiza 14.10.2022r. - piątek.
Evil Geniuses vs JD Gaming typ i analiza 14.10.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania EG vs JD.

Aktualne kursy bukmacherów:

O Evil Geniuses pisałem w poprzedniej analizie i grają po prostu słabo choć spotkanie przeciwko obecnym liderom i mistrzom Chin było z ich strony dość udane, gdzie nawet w osiemnastej minucie wyszli na prowadzenie w złocie, a JDG męczyli się prawie trzydzieści minut, ale mimo wszystko w walkach drużynowych dość mocno odstawali od rywali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

JD Gaming jak na mistrzów Chin przystało zaczęli turniej od 3-0, ale szczerze mówiąc od ich gry wszyscy oczekiwali jednak zdecydowanie więcej. Owszem wygrali wszystkie mapy, ale na wszystkich trzech pojawiały się błędy do których niestety latem przyzwyczaili swoich fanów i chodzi tu o podejmowanie zbyt agresywnych akcji dających możliwość powrotu do gry rywalom.

Jednak potem przychodzi późny etap gry i zaczynają się walki drużynowe, w których postacie mają więcej przedmiotów i uczciwie trzeba oddać, że nie ma lepiej walczącej drużyny na świecie niż JD Gaming. Myślę, że nie mające już szans Evil Geniuses będzie chciało pokazać się z jak najlepszej strony i będą chcieli pójść na wymianę ciosów co na 80% oznacza przynajmniej 28 zabójstw na koniec mapy.

SpotkanieTypKursBukmacher
EG vs JDGover 27.5 zabójstw1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Evil Geniuses vs JD Gaming typ i analiza 14.10.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj