Evil Geniuses vs LOUD typ i analiza 30.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugie spotkanie jakie na dziś przygotowałem będzie dotyczyć starcia Ameryki Północnej z Ameryką Południową i co ciekawe to ci drudzy pierwszego dnia wypadli lepiej od swoich oponentów, a Evil Geniuses po pierwszym spotkaniu musi realnie się martwić o swoje szanse na awans do głównej fazy mistrzostw.

Evil Geniuses vs LOUD typ i analiza 30.09.2022r. - piątek.
Evil Geniuses vs LOUD typ i analiza 30.09.2022r. – piątek.

Aktualne kursy bukmacherów:

LOUD pierwszego dnia rozegrało dwa spotkania i w pierwszym wypadli naprawdę fatalnie, gdzie tajwańskie Beyond Gaming przekopało ich w poniżej 29 minut. Jednak w drugiej sprawili dość dużą sensację bo sami przekopali Detonation FocusMe w 23 minuty i był to zgoła odmienny mecz w ich wykonaniu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Evil Geniuses z kolei zagrało jedno spotkanie, ale był to arcyważny pojedynek przeciwko Fnatic, w którym niestety kompletnie rozczarowali, a zmiennik Dannego – Kaori po prostu nie sprostał zadaniu, a sama dolna alejka była kolosalnym problemem choć we Fnatic przecież też grał rezerwowy Rhuckz.

Porażka ta mocno komplikuje sytuację, bo teraz nie wszystko zależy od EG, ale jedno jest pewne do końca fazy grupowej muszą wygrywać swoje spotkania i liczyć na potknięcie Fnatic. Jednak widzę parę mankamentów, które są problemem całej ligi LCS, która gra bardzo wolno i stara się przeczekać do późnych etapów gry. Według mnie przeciwko mocnym rywalom taka taktyka jest po prostu kiepska, ale na te słabsze drużyny jak LOUD zapewne przeczekają spokojnie ofensywę Brazylijczyków i wygrają mapę, która na 80% potrwa więcej niż 30 minut.

SpotkanieTypKursBukmacher
EG vs LOUDover 30 minut1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Evil Geniuses vs LOUD typ i analiza 30.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj