Evil Geniuses vs ORDER typ i analiza 12:00 14.05.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę czeka nas naprawdę ciekawy dzień w MSI, bo nie dość, że poznamy pierwsze dwie ekipy, które awansują dalej to później poznamy jeszcze dwie jak już RNG powtórzy swoje trzy anulowane spotkania. Jednak zaczniemy od tej nudniejszej grupy, która przed turniejem była typowana do najciekawszej.

Evil Geniuses vs ORDER typ i analiza 12:00 14.05.2022r. - sobota.
Evil Geniuses vs ORDER typ i analiza 12:00 14.05.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania EG vs ORDER.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zacznijmy od tego, że jest to spotkanie rozgrywane o godzinie 12:00, bo oba zespoły mierzą się jeszcze wcześniej o godzinie 9:00 i właściwie można zadać sobie pytanie co to za różnica czy spotkanie z 9 czy z 12, ale jednak w tym wypadku jest dość spora kolosalna, bo spotkanie o 12stej będzie już o przysłowiową pietruszkę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Według mnie do tego drugiego spotkania grupa C będzie już w całości rozstrzygnięta i zostaną w niej spotkania for fun, gdzie drużyny wyciągają nieraz nietypowe, lecz komfortowe dla siebie postacie, na których lubią poddymiać, lub pokazać swoją inną twarz na Rifcie.

Czekam na legendarnego Fiddlesticka od Kacpra Słomy, który reprezentuje barwy amerykańskiego Evil Geniuses, ale również wiem, że Danny czy jojopyun również potrafią podkręcić. Również liczę, że Order, które do tej pory słabo spisywało się w proaktywnej grze od początku również będzie podkręcać i na tej mapie ujrzymy minimum 29 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
EG vs ORDEROver 29.5 zabójstw2.26STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Evil Geniuses vs ORDER typ i analiza 12:00 14.05.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj