Evil Geniuses vs PSG Talon typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Choć sytuacja w MSI przed ostatnim dniem fazy rumble jest wiele niewiadomych co do miejsc 2-5 to już po drugiej mapie może wyklarować nam się najlepsza czwórka tego turnieju choć jeszcze nie będzie wiadomo w jakiej kolejności. Oczywiście by tak się stało dwie ekipy z zachodu, a więc G2 i EG muszą wygrać swoje gry.

Evil Geniuses vs PSG Talon typ i analiza 24.05.2022r. - wtorek.
Evil Geniuses vs PSG Talon typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania EG vs PSG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć pierwsze dwa dni drugiej fazy MSI przebiegały względnie spokojnie to kolejne dwa już obfitowały w wiele niespodzianek, a jedną z największych było wygranie przez Evil Geniuses spotkania na T1 choć dla mnie jeszcze większą jest wynik 2-0 zrobiony przez PSG Talon na mistrzów Europy G2 Esports.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Szczerze to nie wiem co sądzić o PSG, które dwukrotnie w pewny sposób pokonuje G2 Esports by za chwilę przegrać w zaledwie 28:30 minut na Saigon Buffalo, które do tego spotkania notuje wynik 0-7 i już przed tym meczem jest poza wszelkimi szansami na awans do top cztery. Wydaje mi się, że po prostu złapali G2 w zadyszce i wyjątkowo im nie leżeli.

Choć Evil Geniuses również przeplata dobre występy tymi słabiutkimi to jednak radzą sobie z tymi zespołami z dolnej części tabeli, a nawet zdobyli dodatkowy punkt na T1. Pojedynki na Saigon Buffalo i PSG Talon z kolei wygrywali w sposób bardzo przekonujący szczególnie właśnie ten na Tajwańczyków i według mnie znów ich ograją i zapewnią sobie awans dalej, a przed meczem dam 75/25.

SpotkanieTypKursBukmacher
EG vs PSG11.61Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Evil Geniuses vs PSG Talon typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj