eWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Leglany bukmacher eWinner PL oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to co tydzień na konto graczy mogą trafić pewne freebety za obstawienie piłki nożnej.

Co tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy

Co tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy

A trzeba powiedzieć śmiało, że na pewno jest obecnie co obstawiać u bukmachera eWinner. Bowiem oferta piłkarska jest niezwykle bogata. Obecnie są rozgrywane mecze kwalifikacyjne do MŚ, ale za kilka dni wrócimy do spotkań ligowych oraz europejskich pucharów.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl, który w swojej ofercie posiada akcję „50 PLN co weekend”. Do tej oferty nie trzeba się zapisywać. Jednak na uwadze trzeba mieć t, iż jest ona aktywna wyłącznie W każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

Darmowy freeebet od eWinner:

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Zadaniem graczy w promocji „50 PLN co weekend” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego (AKO) za równą kwotę 49 PLN. Na typ kuponie muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Dodać trzeba, że również kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku, gdy zagrany przez użytkownika kupom spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od freebet w wysokości 25 PLN. Łącznie podczas każdego weekendu na konto gracza może trafić 50 PLN. I to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone.

Bonus powitalny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferując wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia równowartości dokonanie drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak istotne jest to, iż trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjny. Bowiem jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

eWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj