Excel Esports vs Astralis typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niesamowite emocje miało spotkanie Astralis vs MAD Lions, w którym zdawało się, że ci pierwsi zachowają szanse na awans do Play offów, ale jednak w końcówce wypuścili olbrzymią przewagę i przez dalsze wyniki pożegnali się z sezonem 2021/2022, ale dalej w grze zostaje Excel.

Excel Esports vs Astralis typ i analiza 14.08.2022r. - niedziela.
Excel Esports vs Astralis typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Excel vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

Astralis do spotkania z MAD Lions wyszło z planem wyrobienia sobie przewagi we wczesnych etapach gry i zrealizowało go perfekcyjnie, ale jednak zabrakło kilku kluczowych zagrań by domknąć spotkanie, a MAD wykorzystało małe błędy pojawiające się u rywali i odwróciło losy spotkania jednocześnie kończąc sezon u oponentów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Excel Esports z kolei fatalnie rozpoczęło spotkanie na SK Gaming i wydawało się, że to rywale do końca będą bić się o Play offy, ale jednak podobnie jak MAD sukcesywnie wracali do spotkania i w końcu przełamali opór rywali ostatecznie grając naprawdę niezłe spotkanie choć wczesna faza gry pozostawiała dużo do życzenia.

Astralis rozegrało całkiem niezły sezon, ale ta porażka pewnie jeszcze będzie siedzieć im w głowie i choć w sobotę zagrali dobry wczesny etap gry to według mnie w niedzielę wyjdą bardzo zdekoncentrowani na niezwykle zmotywowany zespół Excel Esports dowodzony przez doświadczonego Mikyx, który na 80% poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.

SpotkanieTypKursBukmacher
Excel – Astralis11.62Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Excel Esports vs Astralis typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj