Przed nami „piłkarskie święto” w środowy wieczór – 18 grudnia zostanie rozegrany pojedynek pomiędzy Barcelona, a Realem Madryt. Z tej okazji bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję, w której to przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Darmowy bonus na Gran Derbi

Darmowy bonus na Gran Derbi

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a do tego wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja dostępna jest graczom do 16 grudnia do godz. 20:00. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Legalny bukmacher STS kwalifikuje w ramach tej promocji wyłącznie zakłady pojedyncze. Na kuponie może znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na pojedynek pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt, a kurs jego nie może być mniejszy niż 2.00.

betfan kod promocyjny

Patrząc na historię spotkań w minionych latach to można być pewnym, że emocji podczas tego pojedynku nie zabraknie w żadnym wypadku.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że stawka zakładu musi wynosić równo 44 PLN. Z tej oferty natomiast są wykluczone wszystkie typy zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany to gracz oprócz wygranej otrzyma extra bonus o wartości 10 PLN.

Darmowy kod bonusy u bukmachera STS

W związku ze spotkaniem pomiędzy Barceloną, a Realem Madryt legalny bukmacher STS oferuje graczom bonus powitalny, w którym to na start można otrzymać takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN
  • PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 PLN

Powyższe promocje będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów