FC Barcelona vs Porto typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie z grupy B w Lidze Mistrzów i oczywiście Legendarna Palau Blugrana, w której miejscowa Barcelona zagra z FC Porto w dziewiątej serii tych rozgrywek. Oczywiście zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy, który jednak znajduje się w małym dołku.

FC Barcelona vs Porto typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Barcelona vs Porto.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.06 – 18.00 – 13.00 (Fortuna),
  • 1.07 – 18.00 – 12.50 (STS),
  • 1.06 – 17.00 – 13.00 (LvBet).

Aż dziwnie mi się to pisze, ale Barcelona w Lidze Mistrzów notuje serię trzech spotkań bez zwycięstwa, którą zainaugurował remis z… Porto, a następnie były dwa przegrane spotkania z Kielcami. Jednak wiadomo, że taka seria obrońcom tytułu musi się dość szybko zakończyć i raczej na pewno będzie to dzisiaj.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Do gry Ortega posłał najmocniejszy z możliwych składów oczywiście z Dika Memem, Timotheyem N’Guessanem, Blazem Jancem, Luką Cindriciem czy Aleixem Gomezem Abello. Jednak podobnie sprawa ma się u gości i dziś zagrają wszyscy Ci, którzy byli autorami tego ostatniego remisu z Barcą łącznie z niewątpliwymi bohaterami Silskovicie, Areia Rodriguesem, Iturriza Alvarezem czy Mbengue.

Jednak Porto ostatnio nie pokazywało się z dobrej strony dwukrotnie bardzo łatwo przegrywając swoje spotkania z PSG, ale na wyjeździe gdzie przegrali 30:39 zagrali już dużo lepiej i dlatego ja też zdecydowałem się potypować te spotkanie, ale nie 1×2, a właśnie na over bramkowy. Już w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami było 66 bramek do tego Barcelona podrażniona i czekająca na przełamanie, a Porto w dołku szczególnie jeśli chodzi o defensywę. Linia jest bardzo niska i 63 bramki powinniśmy zobaczyć tu na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Barcelona – PortoOver 62.51.92Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FC Barcelona vs Porto typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj