FC Barcelona vs PSG typ i analiza spotkania 21.10.2021 r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niewątpliwie największym hitem piątej kolejki Ligi Mistrzów będzie spotkanie między ww. potęgami w klubowym szczypiorniaku. Oczywiście również my będziemy mieć swój mały akcent w tym meczu, bo w PSG występuje Kamil Syprzak, choć w Hiszpanii o punkty będzie mu bardzo ciężko.

FC Barcelona vs PSG typ i analiza spotkania 21.10.2021 r. - czwartek.
FC Barcelona vs PSG typ i analiza spotkania 21.10.2021 r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Barcelona vs PSG.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.50 – 9.00 – 3.50 (Fortuna),
  • 1.47 – 10.00 – 3.45 (STS),
  • 1.50 – 8.80 – 3.40 (LvBet).

Nie zdziwiłbym się jeśli cztery zespoły z grupy B spotkałyby się potem w Final Four całych rozgrywek i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek w historii tych rozgrywek rozlosowano trudniejszą grupę od tej, ale dla kibica to wielkie emocje od początku i na pewno takie będą w Palau Bluagrana i niewątpliwie powrót takich sław jak Mikkel Hansen czy Nikola Karabatić do tej hali to zawsze wielkie wydarzenie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Chciałoby się powiedzieć, że praktycznie każdy 'wielki’ piłkarz ręczny kiedyś przechodził przez okres gry w Barcelonie i taką ścieżkę kariery obierało np. dwóch wcześniej wymienionych zawodników, którzy w Paryżu na pewno się pojawią. W ogóle PSG nie ma żadnych osłabień i do Katalonii zawita pełen skład mistrzów Francji.

Trochę gorzej sprawa ma się u mistrzów Hiszpanii, bo wciąż kontuzjowani są Luka Cindric i Blaz Janc, choć do gry wrócił N’guessan to jednak te braki w starciu z tak mocnym przeciwnikiem, który w obronie ma braci Karabatic i Rene Toft Hansena na środku będzie na pewno odczuwalny, ale Barca potrafi grać na tyle szybko by ci nie nadążali odpowiednio się ustawiać, a bez Luki grają może jeszcze szybciej, gdzie Dika Mem raz po raz oddaje niesamowite bomby na bramkę rywali. W ostatnich latach pojedynki między tymi drużynami to istne run&gun z wynikami powyżej 67 bramek na koniec spotkania. Według mnie tutaj będzie podobny scenariusz, bo szczególnie zespół gospodarzy będzie chciał podkręcać tempo szybkimi wznowieniami i linię 63.5 powinni pokryć na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
FC Barcelona – PSGOver 63.51.96Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

FC Barcelona vs PSG typ i analiza spotkania 21.10.2021 r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj