Ferencvaros vs SG Flensburg typ i analiza 28.02.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zostajemy na Węgrzech, ale przechodzimy do grupy B, w której wiemy, że kolejna niemiecka ekipa SG Flensburg wyjdzie z pierwszego miejsca, a ekipa z Budapesztu podobnie jak Benfica powinni zająć czwarte miejsce w grupie chyba, że sensacyjnie pokonaliby faworyzowaną ekipę.

Ferencvaros vs SG Flensburg typ i analiza 28.02.2023r. - wtorek.
Ferencvaros vs SG Flensburg typ i analiza 28.02.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania FTC vs Flensburg.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.40 – 13.00 – 1.21 (Fortuna),
  • 5.50 – 13.50 – 1.22 (STS),
  • 5.60 – 13.00 – 1.21 (Betclic).

Ta węgierska ekipa poradziła sobie w fazie grupowej dużo lepiej, ale również dysponują dużo mocniejszym składem opartym na czterech reprezentantach kraju Baloghu, Juhaszu, Nagim oraz legendarnym Lekaiu i szczególnie tego ostatniego nie trzeba nikomu przedstawiać i choć do topki europejskiej im daleko to jednak potrafią rywalizować w tej 'drugiej lidze’.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Flensburg z kolei na pewno tą europejską topką jest, a w dodatku trzeba głośno powiedzieć, że są również głównym faworytem do wygrania tegorocznej edycji pucharu EHF, szczególnie, że Final Four tego turnieju odbędzie się w ich hali Flens-Arenie, a więc jak tam się zameldują będą mieli niesamowity handicap podobny jak Benfica w poprzednim sezonie.

Pierwsze spotkanie w Niemczech było 'do jednej bramki’ i Flensburg bez większego problemu wygrał 42:30, ale Madziarzy zagrali bez Lekaia. Teraz na pewno bardziej ambicjonalnie do tego spotkania podejdą gospodarze, którzy jeszcze mają o co grać, ale mimo wszystko nawet jak 'drugi garnitur’ w Flensburgu dostanie więcej minut to i tak niemiecki klub jest tu zdecydowanym faworytem, a szczególnie w obronie nie powinni się starać, bo przed nimi masa ważniejszych spotkań i wydaje mi się, że i w tym spotkaniu zobaczymy przynajmniej 66 trafień.

SpotkanieTypKursBukmacher
FTC vs FlensburgOver 65.52.05LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ferencvaros vs SG Flensburg typ i analiza 28.02.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj