Finlandia vs Chorwacja typ i analiza 13.04.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy drugą rundę eliminacji mistrzostw świata, które odbędą się w halach Polski i Szwecji. Największe szczęście oczywiście mieli Belgowie, którzy trafili na Rosję, a ta została wykluczona z zawodów. Największego pecha z kolei na pewno drużyny Finlandii i Wysp Owczych, którzy trafili na europejskie potęgi.

Finlandia vs Chorwacja typ i analiza 13.04.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Finlandia va Chorwacja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 11.50 – 16.00 – 1.08 (Fortuna),
  • 11.50 – 20.00 – 1.07 (STS),
  • 12.00 – 21.00 – 1.07 (Betclic).

Choć jest to dwumecz to jak widać bukmacherzy gospodarzom nawet we własnej hali nie dają większych szans i ciężko się dziwić, bo Finlandia nigdy nie była jakąś mocną drużyną, a w dodatku są w okresie przebudowy i odmładzania kadry, gdzie już swoje kariery zakończyli ci co zawsze ich ciągnęli jak Ronnberg czy też Tamminen.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Z kolei Chorwacja podchodzi do tego spotkania bardzo poważnie i dziś zobaczymy pełen gwiazdozbiór z Duvnjakiem, Cindriciem. Karaciciem, Jaganjacem, Mamicie, Sego czy Mariciem. Wygląda to tak jakby ekipa z Bałkanów chciała już w pierwszym spotkaniu rozstrzygnąć kwestię awansu.

Obie reprezentacje od wielu lat nie miały przyjemności ze sobą się zmierzyć, bo właściwie na taką sposobność czekają już trzynaście lat. Ostatni raz grali dwumecz w eliminacjach do mistrzostw Europy, i wtedy zakończył się on +39 dla Chorwacji, a więc istnym pogromem, bo Finlandia w dwóch meczach rzuciła zaledwie 34 bramki. Oczywiście Chorwacja wtedy była jeszcze mocniejsza, ale za to Finlandia przez ten czas nie zrobiła wielkiego progresu. Dziś również będą mieli duże problemy ze zdobywaniem bramek i według mnie Chorwacja na spokojnie wygra przynajmniej siedmioma bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Finlandia – Chorwacja2 (-6.5)1.90Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Finlandia vs Chorwacja typ i analiza 13.04.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj