Flensburg vs Wetzlar typ i analiza 27.12.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek zakończymy tegoroczne zmagania w niemieckiej Bundeslidze i w ostatniej analizie z tego roku zajrzymy do Flensburga, gdzie popularni Wikingowie podejmą Wetzlar, a więc jedną z gorszych drużyn tego sezonu i choć nie liczę tu na wielkie widowisko to pod względem wystawionych kursów spotkanie wygląda naprawdę atrakcyjnie.

Flensburg vs Wetzlar typ i analiza 27.12.2022r. - wtorek.
Flensburg vs Wetzlar typ i analiza 27.12.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Flensburg vs Wetzlar.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.11 – 17.00 – 9.40 (Fortuna),
  • 1.10 – 18.00 – 9.00 (STS),
  • 1.11 – 18.00 – 9.40 (Betclic).

Wikingowie w tamtym sezonie wypadli poza podium Bundesligi i był to pierwszy taki przypadek od wielu lat i na pewno we Flensburgu mają plany na to by wrócić na podium, a możę nawet i powalczyć o mistrzostwo, ale rok zakończą nie wyżej niż na piątym miejscu, a to wszystko za sprawą bardzo słabych spotkań wyjazdowych w ich wykonaniu, gdzie w dziewięciu spotkaniach zdobyli zaledwie dziewięć oczek.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zostając w temacie beznadziejności to Wetzlar w tym sezonie zrobił największy zjazd ze wszystkich klubów Bundesligi, bo w poprzednim kończyli na siódmym miejscu, a teraz są zaledwie na 16 pozycji z trzema punktami przewagi nad strefa spadkową i choć mają naprawdę solidną defensywę to w zimowym okienku muszą poszukać ofensywnych wzmocnień.

Goście grają toporną, wręcz archainczą piłkę ręczną opierającą się na fizyczności i bardzo długich pozycyjnych akcjach przez co są zdecydowanie najwolniejszą drużyną w lidze ze średnią bramek w meczu w okolicach 53.5. Flensburg również w tym sezonie nie forsuje zbytnio tempa i mimo piątej pozycji w lidze mają zdecydowanie najlepszą defensywę ligi zatrzymującą rywali na średnio 26 trafieniach i jak osiagają sporą przewagę to również nie forsują tempa. Nie spodziewam się wielkiego widowiska po tym spotkaniu i na koniec na 80% szans nie padnie tutaj więcej niż 56 bramek.

SpotkanieTypKursBukmacher
Flensburg vs WetzlarUnder 56.51.95Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Flensburg vs Wetzlar typ i analiza 27.12.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj