Fnatic vs Cloud 9 typ i analiza 13.10.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek późnym wieczorem startuje również runda rewanżowa w mistrzostwach świata w League of Legends rozgrywanych w Ameryce Północnej i rewanże zaczynamy od grupy, a w której sytuacja jest sensacyjnie interesująca i wydaje się, że Fnatic, EDG oraz T1 powalczą o wyjście do ćwierćfinałów.

Fnatic vs Cloud 9 typ i analiza 13.10.2022r. - czwartek.
Fnatic vs Cloud 9 typ i analiza 13.10.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Fnatic vs C9.

Aktualne kursy bukmacherów:

Cloud 9 jako mistrzowie LCS mieli być największą nadzieją tego regionu na dobry wynik na tym turnieju i organizacja znana jest z naprawdę wspaniałych rezultatów na mistrzostwach świata, ale w pierwszym tygodniu byli zdecydowanie najgorszą drużyną z całej szesnastki zespołów, gdzie w żadnej z trzech map nie postawili oporu rywalom i w wielu negatywnych statystykach są zdecydowanymi liderami (najmniej zabójstw, najwięcej wież straconych i najmniej wziętych czy najgorszy stosunek złota względem rywali).

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic z kolei było raczej najbardziej skreślaną formacją europejską w głównej drabince już po samym niezwykle trudnym losowaniu wielu ekspertów dawało ich na czwartej pozycji, a tu po tygodniu mają 2-1 i realne szanse na awans dalej i szczególnie Humanoid gra naprawdę świetny turniej jednak muszą zacząć banować Yuumi, której nie grają, a która sama w sobie jest bardzo mocna w rękach azjatyckich formacji.

Pierwsze spotkanie mimo tego, że aż do 29 minuty w złocie utrzymywało się praktycznie na równi to jednak wyglądało tak jakby Fnatic od praktycznie samego początku miało je pod pełną kontrolą i według mnie już w drafcie było wiadome, że C9 bez przewagi około 5-10k złota do 30 minuty po prostu nie wygra tego spotkania. Najgorszą wiadomością dla ekip z Ameryki jest fakt, że na poprawę swojej gry mieli zaledwie 3-4 dni przez co według mnie kompletnie nie mają szans na awans dalej i choć powinni wyglądać trochę lepiej niż w pierwszym tygodniu to według mnie Cloud 9 nie wygra w tej grupie żadnego spotkania i znów będą dostawać konkretne baty, a te spotkanie przegrają różnicą minimum sześciu zabójstw na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Fnatic vs C91 (-5.5 zbaójstw)1.7LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Fnatic vs Cloud 9 typ i analiza 13.10.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj