Fnatic vs Detonation FocusMe typ i analiza 30.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Pierwszy dzień play inów za nami i pierwsze koty za płoty, bo dzień był pełen zawirowań od długich przerw między grami po kilka naprawdę dużych sensacji z wygraną DRX na czele. Jednak było również sporo kontrowersji co do testów na Covid i zakazu gry niektórych zawodników przez co na pewno ucierpiał mecz Fnatic z EG.

Fnatic vs Detonation FocusMe typ i analiza 30.09.2022r. - piątek.
Fnatic vs Detonation FocusMe typ i analiza 30.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Fnatic vs Detonation FM.

Aktualne kursy bukmacherów:

Fnatic w pierwszy dniu wystąpiło bez swojego wspierającego Hylissanga, ale Rhuckz godnie go zastąpił. Jeszcze dziwniejsze jest to, że prawdopodobnie Hyli dziś będzie mógł zagrać co jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe, ale nawet z rezerwowym wspomagającym pomarańczowi wczoraj wyglądali na naprawdę mocną drużynę i głównego kandydata do pierwszego miejsca.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Japończycy pierwszego dnia pokazali się z najgorszej strony i właściwie nic im nie wyszło przeciwko LOUDowi, a więc jednemu ze słabszych przeciwników na tym turnieju, a został zdemolowani w zaledwie 23 minuty i był to najszybszy mecz pierwszego dnia. Na pewno to spora ujma na honorze dla takich doświadczonych zawodników jak Evi, Yutapon czy Steal.

Szczególnie źle wyglądał draft Detonation FocusMe i choć LOUD nie miał dużo lepszego to jednak trochę lepiej rozczytali metę. Jednak zagrają przeciwko Fnatic, które pierwszego dnia miało dwie mapy, w których kompletnie outdraftowali rywali, ale i mechanicznie byli o niebo lepsi od swoich oponentów, a Japończycy na pewno nie są lepsi niż EG dlatego czeka ich druga porażka w której będą mieli o 11 zabójstw mniej od swoich rywali na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Fnatic vs Detonation FM1 (-10.5 zabójstw)1.98STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Fnatic vs Detonation FocusMe typ i analiza 30.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj