Fnatic vs Evil Geniuses typ i analiza 29.09.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już pierwszego dnia dojdzie do wielkiego starcia europejskiej formacji – Fnatic z zespołem reprezentującym LCS, a więc Amerykę Północną – Evil Geniuses i jest to zawsze największy smaczek dla kibiców z zachodu, ale również da jednej z formacji sporą przewagę w walce o pierwsze miejsce i bezpośredni awans do głównej drabinki.

Fnatic vs Evil Geniuses typ i analiza 29.09.2022r. - czwartek.
Fnatic vs Evil Geniuses typ i analiza 29.09.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Fnatic vs EG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Fnatic w letnim sezonie szczególnie w drugiej części Play Offów wyglądało na ekipę, która nie tylko złapała formę, ale również może wygrać cały split i być pierwszym seedem z Europy, ale jednak musieli uznać wyższość obecnych mistrzów – Rogue. Jednak ewentualny brak awansu do głównej drabinki byłby sporym rozczarowaniem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Podobnie zresztą jest z Evil Geniuses, które na wiosnę reprezentowało LCS na turnieju MSI, a więc wygrali wiosenne rozgrywki i wszystko wskazywało na to, że również latem będą dużymi faworytami, bo w fazę grupową zakończyli na pierwszym miejscu, ale w play offach znalazły się przynajmniej dwie mocniejsze ekipy 100 Thieves oraz Cloud 9 i stąd muszą jeszcze mocno się napocić by zagrać w głównej drabince.

Własciwie prócz Beyond Gaming w tej grupie nikt inny nie ma prawa zagrozić im w walce o pierwsze miejsce, które jest celem całej trójki, bo daje bezpośredni awans do mistrzostw i uniknięcie bardzo prawdopodobnego starcia z Royal Never Give Up lub DRX i to w best of five, a więc z marnymi szansami na sukces. Obie ekipy w swoich ligach odpadły na tym samym etapie rozgrywek i są dość podobne do siebie choć EG według mnie ma sporą przewagę w lesie oraz grają praktycznie u siebie dlatego na 80% szans to oni wezmą pierwszy skalp w tym starciu.

SpotkanieTypKursBukmacher
Fnatic vs Evil Geniuses22.03BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Fnatic vs Evil Geniuses typ i analiza 29.09.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj