Fnatic vs G2 Esports typ i analiza 09.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przed nami decydujący weekend w wiosennym sezonie europejskich rozgrywek LEC. W wielkim finale czeka Rogue, a do nich dołączy oczywiście wygrany tego best of five. Co ciekawe obie ekipy już raz spotkały się w Play Offach i w pierwszej rundzie górą było Fnatic wygrywając 3:1.

Fnatic vs G2 Esports typ i analiza 09.04.2022r. - sobota.
Fnatic vs G2 Esports typ i analiza 09.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Fnatic vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Pierwsze spotkanie choć wynik może wskazywać na łatwe dla Fnatic to wcale takie nie było, a wygrane mapy numer 1 i 4 były dosłownie na detale i szczególnie ta pierwsza dała mnóstwo pewności siebie zespołowi Fnatic, a początek starcia był dosłownie na przysłowiowe żyletki i w dwóch sytuacjach decydowały ułamki sekund.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Można powiedzieć jednak, że zawodnicy G2 Esports powinni… podziękować Fnatic za tę porażkę i zejście do drabinki przegranych, w której rozprawili się z Team Vitality 3:0 i jeszcze łatwiej lecz również w takim samym stosunku z Misfits. Z kolei Fnatic doznało dość bolesnej porażki z Rogue, gdzie prowadzili 2:0 by ostatecznie przegrać 2:3.

Mimo iż Fnatic wygrało pierwsze starcie to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to zawodnicy G2 Esports podejdą do tego meczu dużo pewniejsi swoich umiejętności oraz zwyczajnej pewności siebie. Fnatic to bardzo emocjonalna drużyna, która szaleje jak im wychodzi, ale i dołuje się jak nie idzie. Kiedy przy stanie 2:0 zagrali trzy coraz to gorsze mapy jestem o nich trochę zmartwiony czy tydzień to wystarczająco by wyrzucić je z głowy. Do tego G2 rosło z każdą kolejną rundą i według mnie przed startem tego meczu jest 36/65 w stronę drużyny Jankosa.

SpotkanieTypKursBukmacher
Fnatic vs G2 Esports22.45STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Fnatic vs G2 Esports typ i analiza 09.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj