Fnatic vs Hanwha Life Esports 11.10.2021 typ i analiza – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sumie nie planowałem na dziś więcej analiz niż cztery, ale nocne wydarzenia wręcz wymuszają napisać parę słów do tego spotkania, bo na Islandii naprawdę się zagotowało i na chwilę była to naprawdę gorąca wyspa i przed startem turnieju układ sił diametralnie nam się zmienia.

Fnatic vs Hanwha Life Esports 11.10.2021 typ i analiza - poniedziałek.
Fnatic vs Hanwha Life Esports 11.10.2021 typ i analiza – poniedziałek.

Analiza i typy do spotkania Fnatic vs HLE

Aktualne kursy bukmacherów:

Co się wydarzyło w nocy? Oczywiście chodzi mi o niespodziewany wyjazd Upseta, który wrócił do Niemiec z powodów rodzinnych, a do głównego rosteru wskoczył Bean, a więc gracz Fnatic Rising, który niedawno z drużyną przegrał finał EU Masters, a więc turniej lig regionalnych z Europy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Hanwha już na tym turnieju zdążyła nam się pokazać i w sumie zagrała zgodnie z oczekiwaniami, bo choć przegrali jedną mapę to nie byli faworytami w starciu z LNG. Grają tak jak wszyscy od nich zakładają, a więc z weak sidem na topie, kapitalnym Chovim i bardzo solidnym Deftem.

I tu chodzi głównie o dolną alejkę, bo Bean, który z drużyną trenował tylko… raz dziś zagra przeciw byłemu mistrzowi świata, który na tym turnieju pokazał się z naprawdę solidnej strony. Z pomocą musi tu przyjść Hylissang, tylko tego zawodnika stać na genialny występ, ale również jakieś niewytłumaczalne 0/7 po beznadziejnej grze. Prawdopodobnie Bwipo poświęci sporo czasu na asekurację dolnej alei, ale to sprawia, że Chovy będzie mógł robić co chciał, a na górze zarówno Morgan jak i Adam są przyzwyczajeni do pozostawienia na 'samotnej wyspie’. Ogranicza to jednak potencjał ofensywny ekipy z Europy i jeśli nie zrobią przewagi z linii to w walkach drużynowych o obiekty na mapie zostaną po prostu zmieceni z riftu. Wydaje mi się, że niestety taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny i choć kursy trochę niskie to HLE wygra tę mapę na 90%, a i dam 75% szans, że pokryją handicap -8.5 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Fnatic – HLE21.43LvBet
Fnatic – HLE2 (-8.5 zabójstw)1.98LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Fnatic vs Hanwha Life Esports 11.10.2021 typ i analiza – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj