Fnatiq TQ vs KOI typ i analiza 28.07.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek zakończymy również fazę grupową w hiszpańskiej LVP Superlidze i zdecydowanie najciekawszym pytaniem będzie, która z dwójki naprawdę dużych organizacji zakończy sezon już tu i teraz i czy będą to mistrzowie z wiosny – Fnatic TQ, czy też czwarta drużyna tamtego sezonu – KOI.

Fnatiq TQ vs KOI typ i analiza 28.07.2022r. - czwartek.
Fnatiq TQ vs KOI typ i analiza 28.07.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Fnatic TQ vs KOI.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jeszcze niespełna dwa tygodnie temu wszystko wyglądało tak, że KOI bez większych problemów przejdzie dalej, ale trzy porażki z rzędu w tym na Heretics i Giants mocno pokrzyżowały plany. Niedobrze w tym wszystkim wyglądała ich gra makro, gdzie bardzo mocno odstawali od wszystkich swoich rywali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Czy zabraknie mistrzów wiosennego splitu w play offach letniego sezonu? Wystarczy, że Fnatiq TQ przegra i przedłuży swoją upokarzającą serię porażek do sześciu z rzędu. Fnatic choć wyniki sugerują, że gra fatalnie to wcale aż tak źle nie jest, ale trzy ostatnie spotkania w dwudziestej minucie posiadali przewagę w złocie w tym w jednym z nich wynosiła ponad 5 tysięcy złota, lecz nieszczęśliwe walki drużynowe potem przegrywały im gry.

Choć teoretycznie Fnatic TQ wygląda na najgorszą drużynę w lidze to osobiście tak nie uważam i nie dziwię się, że według bukmacherów są minimalnymi faworytami, bo grają naprawdę dobrze do tej 25 minuty, a potem po prostu coś nie działa, a często brakuje najzwyklejszego w świecie szczęścia. KOI zaś od prawie dwóch tygodni wygląda naprawdę słabo dlatego też przegrają jutro na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Fnatic TQ vs KOI11.65Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Fnatiq TQ vs KOI typ i analiza 28.07.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj