Na miesiąc styczeń bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim użytkownikom. A mianowicie do 31 stycznia bukmacher prowadzi kampanię „Kto rano wstaje temu forBET daje”. Bowiem wystarczy zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Promocja obowiązuje do końca miesiąca, czyli do 31 stycznia. Jednak, aby liczyć się w promocji należy zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00. Ponieważ tylko w tym czasie bukmacher prowadzi promocję.

Należy pamiętać, że na kuponie musza znajdować się minimum cztery zdarzenia. Jedno z nich w dodatku musi pochodzić z oferty specjalnej, tj. zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14. Aby je dodać należy wejść w zakładkę „Wygrywaj więcej 14%”.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

W tej promocji biorą udział zdarzenia zarówno przedmeczowe jak i na żywo.
Jednak należy pamiętać, że bukmachera wyklucza kupony:

  • która są zawarte za środki wirtualne
  • mające zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, a nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatyczne bukmacher zwiększy wygraną o 14%. Należy jednak pamiętać, że rozliczenie kuponu „Wygrywaj +14%” następuje następnego dnia o godz. 12:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów