Forbet zwiększa wygrane w styczniu

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Na miesiąc styczeń bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim użytkownikom. A mianowicie do 31 stycznia bukmacher prowadzi kampanię „Kto rano wstaje temu forBET daje”. Bowiem wystarczy zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Promocja obowiązuje do końca miesiąca, czyli do 31 stycznia. Jednak, aby liczyć się w promocji należy zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00. Ponieważ tylko w tym czasie bukmacher prowadzi promocję.

Należy pamiętać, że na kuponie musza znajdować się minimum cztery zdarzenia. Jedno z nich w dodatku musi pochodzić z oferty specjalnej, tj. zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14. Aby je dodać należy wejść w zakładkę „Wygrywaj więcej 14%”.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W tej promocji biorą udział zdarzenia zarówno przedmeczowe jak i na żywo.
Jednak należy pamiętać, że bukmachera wyklucza kupony:

  • która są zawarte za środki wirtualne
  • mające zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, a nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatyczne bukmacher zwiększy wygraną o 14%. Należy jednak pamiętać, że rozliczenie kuponu „Wygrywaj +14%” następuje następnego dnia o godz. 12:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Forbet zwiększa wygrane w styczniu Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. – środa

Również jakiś czas temu wystartowały rozgrywki w koreańskim regionie LCK w grze League of Legends, a więc regionie, który...

Typy na dzisiaj