Forsaken vs AGO Rogue typ i analiza 05.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko cztery tygodnie rozgrywek do zakończenia fazy grupowej w ósmym sezonie Ultraligi i z każdą grą zbliżamy się do końcowych rozstrzygnięć, a jedno z najważniejszych pytań to czy AGO w końcu zaliczy pierwszy perfect split od kiedy grają w Ultralidze. Choć sama walka o play offy również zapowiada się pasjonująco.

Forsaken vs AGO Rogue typ i analiza 05.07.2022r. - wtorek.
Forsaken vs AGO Rogue typ i analiza 05.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Forsaken vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Forsaken było budowane z myślą o tym by walczyć o top 3 i wyjazd na EU Masters, a ściągniecie do drużyny Mystiquesa do drużyny tylko to potwierdzało, ale na razie ten skład, który na papierze wygląda imponująco to już na Summoners Rifcie nie jest aż tak kolorowo i wygrali zaledwie cztery z dziesięciu spotkań.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AGO Rogue z kolei w tym sezonie gra jak z nut i nawet jak mieli trochę problemów w spotkaniach na ESCĘ i IHG to jednak w późnym etapie rozgrywek pokazywali, że walki drużynowe to w tym sezonie ich najmocniejsza strona i odwracali losy pojedynków na swoją korzyść i jeszcze w tym sezonie nie przegrali żadnej mapy.

Pierwsze spotkanie tych ekip choć trwało prawie 31 minut to było kompletnym stompem ze strony AGO, które na koniec miało ponad 13 tysięcy złota więcej, a w zabójstwach wygrali 23:3. Forsaken do tej pory próbowało grać najwolniej jak się da, a AGO z kolei w każdym meczu narzuca niesamowitą presję co bardzo mocno kontruje styl Forsaken. Według mnie znów zdominują spotkanie od samego początku i całkiem możliwe, że sami pokryją over 24.5 zabójstw jaki polecam w tym spotkaniu.

SpotkanieTypKursBukmacher
Forsaken vs AGOOver 24.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Forsaken vs AGO Rogue typ i analiza 05.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj