Forsaken vs AliorBank typ i analiza 02.08.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jakiś czas nie zaglądaliśmy do naszej rodzimej Ultraligi, w której już za tydzień dojdzie do finałowych rozstrzygnięć, a już w środę poznamy najlepszą trójkę letniego splitu, a o awans do niej powalczą ekipy Forsaken i AliorBanku, a więc w tym sezonie obyło się bez niespodzianek i najlepsza czwórka sezonu zasadniczego zameldowała się w tej fazie rozgrywek.

Forsaken vs AliorBank typ i analiza 02.08.2023r. - środa.
Forsaken vs AliorBank typ i analiza 02.08.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Forsaken vs AliorBank.

Aktualne kursy bukmacherów:

Forsaken po zajęciu trzeciego miejsca w fazie zasadniczej w Play Offach jako przeciwnika wybrało Illuminar Gaming i był to dobry wybór, bo bez większych problemów ograli ich 3:1, ale sama seria nie należała do najłatwiejszych i właściwie każda z czterech map mogła podążyć w zupełnie różnych kierunkach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AliorBank oczywiście musiał zmierzyć się z Iron Wolves, ale nie stanowiło to żadnego problemu, bo zamknęli serię w trzech mapach i właściwie tylko w drugiej odczuli opór ze strony Iron Wolves i pokazali, że nie będą wcale tłem w walce o wyjazd na EMEA Masters, a realnym zagrożeniem dla Zero Tenacity.

W sezonie regularnym dość niespodziewanie dwukrotnie lepsi w bezpośrednich pojedynkach okazywali się zawodnicy Forsaken i te spotkania właściwie nie były nawet bliskie, ale jednak w zupełnie innym formacie, bo jutro zmierzą się w best of five, a wiadomo, że takie długie spotkania są zdecydowanie inne i często meta kreowana jest z każdą mapą, a i również dużym czynnikiem jest doświadczenie, którego jest dużo więcej po stronie zawodników AliorBanku i nie dziwię się, że bukmacherzy stawiają ich jako faworytów, bo już pokazali świetne rozpoznanie i bardzo dobrą formę i myślę, że wygrają w 3-4 mapach.

SpotkanieTypKursBukmacher
Forsaken vs AliorBank21.57Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Forsaken vs AliorBank typ i analiza 02.08.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj