Forsaken vs Team ESCA Gaming typ i analiza 08.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po bardzo nieudanym wtorku czas się zrehabilitować w środę i przynajmniej jestem mądrzejszy o sporo wiedzy jeśli chodzi o czytanie obecnej mety postaci przez różne ekipy, a w środę w Ultralidze przynajmniej kilka ciekawych pojedynków do pogrania i znów wypadło na spotkanie ESKI, której w sezonie na pewno będzie dużo.

Forsaken vs Team ESCA Gaming typ i analiza 08.06.2022r. - środa.
Forsaken vs Team ESCA Gaming typ i analiza 08.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Forsaken vs ESCA.

Aktualne kursy bukmacherów:

Dawidsonek w ESCE jest zarówno zbawieniem jak i koszmarem jednocześnie. Każdy wie, że gdy dochodzi do późnych faz gry to może nie ma lepszego zawodnika w Ultralidze. Problem w tym, że wczorajsze mecze kończyły się średnio w 29 minucie, a więc zmiany, które miały wydłużyć rozgrywkę jeszcze bardziej ją skracają, a więc i odbierają bardzo duży atut Dawidsonka.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Forsaken z kolei we wtorek musiało uznać wyższość IHG, ale sama gra była docięta na żyletki, a o jej końcowym rezultacie zadecydowały detale i milisekundy, a trzeba przyznać, że Illuminar rozpoczęło sezon w naprawdę dobrej formie i tak dobrze grające Forsaken przeciwko tej ekipie to dobry prognostyk.

Podsumowując wydaje mi się, że ESCA będzie uwięziona w patchu 12.11 i musi przetrwać do nowej aktualizacji, w której dojdzie do buffów/nerfów wielu postaci, które poprawią balans w samej rozgrywce i zapewne wydłużą ją średnio o jakieś 5 minut co w przełożeniu na mapę oznacza dodatkowy przedmiot dla Dawidsonka i na pewno większy wpływ na rozgrywkę. Jednak na razie to Forsaken powinno czuć się dużo lepiej w rozgrywce dlatego jutro 75/25 na nich.

SpotkanieTypKursBukmacher
Forsaken vs ESCA11.90Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Forsaken vs Team ESCA Gaming typ i analiza 08.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj