Forsaken vs Team ESCA Gaming typ i analiza 19.01.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę już czwarta runda Ultraligi, która na razie idzie wybitnie gładko i mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie i znów ujrzymy super ofensywne widowisko pełne zwrotów akcji jakich nie brakowało wczoraj właśnie m.in w meczu Eski.

Forsaken vs Team ESCA Gaming typ i analiza 19.01.2022r. - środa.
Forsaken vs Team ESCA Gaming typ i analiza 19.01.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Forsaken vs ESCA.

Aktualne kursy bukmacherów:

Według mnie będzie to bardziej wyrównane spotkanie niż sądzą o tym bukmacherzy, bo widać, że ESCA przez swój bardzo młody roster ma tendencję do coinflipowania gier, ale trzeba również oddać, że bardzo przyjemnie ogląda się mapy w ich wykonaniu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Forsaken to kolejna nowa organizacja w Ultralidze i choć sama organizacja pochodzi z Polski to w rosterze tylko dwóch Polaków sheru z topa i WillTheScout na supporcie. W lesie oraz na środkowej alejce Litwini Jaunatis i DOMAS, a jako strzelający Estończyk Ruf. Trzeba przyznać, że na razie pokazują się z niezłej strony i notują 2:1, a przegrali tylko z AGO Rogue.

Szczerze mówiąc typując 1×2 po takich kursach spróbowałbym Forsaken, ale są lepsze typy na te spotkanie, a szczególnie over zabójstw w meczu. W ESCE widać, że przewodzi młodość i szaleńcze pomysły. Naprawdę dobrze ogląda się ich młodzieńczą ułańską fantazję, a jak jest jeszcze okazja by zarobić to podwójnie cieszy. Forsaken umie grac ofensywnie i dziś zapewne będzie 30+ zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Forsaken – ESCAOver 26.51.75Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Forsaken vs Team ESCA Gaming typ i analiza 19.01.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj