Fortuna bonus powitalny 2230 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać extra środki. Bowiem łączny bonus, jaki może trafić na konto typera to, aż 2230 PLN.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Warto jest podkreślić, że w skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera eFortuna wchodzi darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba dokonać rejestracji konta. Wykonać tego można wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmacher eFortuna:

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Wszyscy użytkownicy muszą mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjny –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Po poprawnej weryfikacji danych gracz otrzyma darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest zaznaczyć, że nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby te środki trafiły na konto typera.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Premia za wpłatę. Darmowe środki na start:

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na dodatkowe darmowe środki. A mianowicie na ich konto trafi bonus równowartości dokonanej wpłaty, aż 2000 PLN:

Przykład: Gracz dokonał depozytu w wysokości 1300 PLN. W gratisie otrzyma taką samą wartość. Łącznie typer będzie posiadał 2600 PLN, które będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Nadmienić jest warto, że maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to, aż 2000 PLN w formie środków bonusowych.

Zakład bez ryzyka dla graczy do 210 PLN

Użytkownik, które zdecyduje się dokonać pierwszego depozytu dokona aktywacji Cashbacka, czyli zakład bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład: SOLO, AKO czy MAXIKOMBI, który okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki. Bowiem na jego konto trafi zwrot całej stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Fortuna bonus powitalny 2230 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym! Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj