Bukmacher Fortuna wprowadza nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na start na freebet bez depozytu o wartości 20 PLN, cashback do 115 PLN oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

Darmowy kod bonusy u bukmachera Fortuna

Darmowy kod bonusy u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie korzystali z konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy założyć konto na stronie bukmachera Fortuna.pl. Wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawi, że ten proces nie jest w żadnym wypadku trudny i czasochłonny.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher Fortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Warto jest wiedzieć, że jedyny moment, kiedy jest wpisanie kodu promocyjnego to jedynie podczas rejestracji.

Betfan zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus do 1000 PLN za wpłatę u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna zwiększa pierwszą wpłatę, przyznając bonus równowartości depozytu, np.gracz dokonał wpłaty 700 PLN druga tama sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Warto jest pamiętać, że w pierwszym kuponie może zaryzykować. Ponieważ jak okażę się przegrany to bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki.

Zwrot może wynieść maksymalnie do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów