Francja vs Polska typ i analiza 11.01.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę rozpoczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn i w tym roku turniej zostanie rozegrany w halach Polski i Szwecji i jest to na pewno niezwykle ważne wydarzenie dla fanów szczypiorniaka w kraju, ale i młodego składu dyrygowanego przez Patryka Rombla, a zadanie nie będzie łatwe, bo już w pierwszym meczu zagramy z reprezentacją Francji.

Francja vs Polska typ i analiza 11.01.2023r. - środa.
Francja vs Polska typ i analiza 11.01.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Francja vs Polska.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.26 – 12.00 – 5.40 (Fortuna),
  • 1.25 – 12.50 – 5.90 (STS),
  • 1.25 – 13.00 – 5.50 (Betclic).

Polacy na turnieju zameldują się w prawie najmocniejszym zestawieniu i choć w fazie przygotowań było wiele mniejszych urazów to jednak ostatecznie zabraknie tylko Kamila Syprzaka i jest to niewątpliwie dużo cios dla całej reprezentacji, ale mimo wszystko z tym trzonem Moryto, Sićko, bracia Gębala, Kornecki, Morawski, Daszek czy Krajewski powinniśmy napsuć krwi wielu faworytom.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Nasze kłopoty kadrowe przy problemach Trójkolorowych to dosłownie małe piwo, bo na MŚ zabraknie Kounkouda, Villeminota, N’guessana, Descata, Minne i Konana jednak bogactwo wyboru sprawia, że w kadrze Francji znalazło się sporo gwiazd bracia Karabatić, Tournat, Mem, Nahi, Porte, Fabregas, Grebille, Richardson, Prandi, Lagarde, Remili czy Lenne. Właściwie słabszą mają tylko bramkę, gdzie zagrają Gerard, Desbonnet i młody Bolzinger.

Oczywiście potencjał gości jest nieporównywalnie większy od naszej kadry na chwilę obecną, ale mamy też swoje atuty w postaci własnej hali, czy naprawdę solidnej defensywy, ale samą obroną meczu się nie wygra i będziemy potrzebowali świetnych występów Sićki, Jędraszczyka, Pietrasika czy Działakiewicza by nawiązać i wydaje mi się, że szczególnie młody i niezwykle szybki Piotrek Jędraszczyk może tu namieszać i dorzucić od siebie przynajmniej dwa trafienia.

SpotkanieTypKursBukmacher
Francja – PolskaJędraszczyk over 1.51.85STS

4.3 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Francja vs Polska typ i analiza 11.01.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. – sobota.

Już w ten weekend wyłonimy najlepszą ósemkę sezonu wiosennego w LEC i stawka w tym sezonie jest szalenie spłaszczona...

Typy na dzisiaj