Fredit Brion vs DWG KIA typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jutro również sezon rozpoczyna inny wielki faworyt do wyjazdu na mistrzostwa świata z regionu Korei Południowej – DWG Kia, a na start zagrają z Fredit Brion, a więc jedną z najnowszych organizacji, która również chciałaby powalczyć o swoje historyczne sukcesy.

Fredit Brion vs DWG KIA typ i analiza 16.06.2022r. - czwartek.
Fredit Brion vs DWG KIA typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Brion vs DWG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Fredit Brion miało naprawdę udany sezon wiosenny, w którym zakończyli zmagania na szóstym miejscu i weszli do Play offów, gdzie niestety od razu dostali srogą lekcję właśnie od DWG i przegrali szybko 3:0, ale na pewno wiosnę zaliczą na plus, a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei DWG mimo trzeciego miejsca na wiosnę to na pewno tego splitu nie zaliczą do udanych, bo jak masz w swoim składzie Nuguriego, Canyona i ShowMakera to jednak zawsze celujesz w pierwsze miejsce nie tylko na krajowym podwórku, ale również międzynarodowym.

Myślę, że w DWG żarty się skończyły i naprawdę mocno przygotowywali się do sezonu letniego, w którym będą mieli bardzo dużo do udowodnienia. Obecna meta w Lidze Legend, gdzie na środku można wybrać prawie wszystko będzie idealna dla takich mistrzów tej alei jak Showmaker i nie mogę się doczekać na jego niekonwencjonalne picki i według mnie w tym meczu będzie nie do zatrzymania a Gen.G na 70% wygra 2:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
Fredit vs Gen.g0:21.91Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Fredit Brion vs DWG KIA typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj