Przed nami już dwudziesta promocja od Etoto. Na dzisiaj bukmacher daje nam Freebeta w wysokości 10 PLN. Musisz dokonać zakładu za kwotę przynajmniej 100 PLN, gdzie kurs minimalny nie będzie mniejszy niż 2.00!

Promocja jest ważna jedynie dzisiaj, czyli 20 grudnia i trwa do końca dnia, czyli do godziny 23:59.

Aby Twój kupon wziął udział w promocji musisz postawić go za przynajmniej 100 PLN o kursie łącznym przynajmniej 2.00. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20. Ponadto na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Twój kupon musi zostać rozliczony maksymalnie do godziny 23:59. I do tego momentu mamy czas, aby odebrać bonus. Jeżeli tego nie zrobimy automatycznie przepada.

Warto jest pamiętać, że Freebet 10 PLN jest do wykorzystania tylko na urządzeniu mobilnym, tj. tablet czy też telefon.

Pamiętaj, żeby odebrać nagrodę po rozliczeniu kupony zalogować się na konto, a następnie kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów