FunPlus Phoenix vs Cloud9 typy i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejnym spotkaniem jakie wybrałem na piątek będzie te bezpośrednio po starciu Cloud9 – Rogue, a w harmonogramie jest to mecz numer 3 (choć ten może jeszcze ulec zmianie). Jednak przy takim rozkładzie jest możliwość, że dla C9 te i następne spotkanie będą zaledwie pożegnalnymi.

FunPlus Phoenix vs Cloud9 typy i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek.

Typy i analiza spotkania FPX vs C9.

Aktualne kursy bukmacherów:

By Cloud9 żegnało się z turniejem już po dwóch mapach dnia musiałby spełnić się jeden scenariusz, w którym Rogue pokonuje Cloud9 i trzeba przyznać, że jest to bardzo realne. Po pierwszej porażce przez negatywny bilans z Rogue, a więc 0-2 straciliby wszelkie matematyczne szanse na ewentualny awans.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Więc możemy z dość dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że w tym spotkaniu zespół z Ameryki realnie będzie już poza turniejem i zostanie tylko walka o pokazanie się z jak najlepszej strony, a trzeba przyznać, że w pierwszym spotkaniu na FPX zaprezentowali się naprawdę dobrze i dość długo pachniało nawet sporą sensacją w postaci wygranej C9 jednak ostatecznie świetne walki drużynowe oraz zrozumienie gry w skali makro zadecydowały o tym, że Chiny cieszyły się po zniszczeniu nexusa rywali.

FunPlus Phoenix miało wybitny problem z rozczytaniem mety panującej na Summoners Rifcie i nie bardzo wiedzieli jak się wpasować w nią przez unikalny styl gry ich środkowego, bo Doinb kocha podróżować do górnej, czy dolnej alejki. Jednak, gdy dostanie w swoje ręce takiego Ryze, lub Galio pokazuje jak kapitalnie rozumie swoje zagrania i boleśnie przekonało się o tym Rogue, a w tym meczu FPX będzie mieć pierwszy wybór i tu trzeba zadać sobie pytanie czy C9 ma wybanować postacie Doinb, czy Tiana i tu nie ma dobrych wyborów, bo zarówno jeden jak i drugi zaczyna znajdywać swoje komfortowe wybory na tym turnieju. Widziałem, że Doinb mocno spamuje Rumble w solo kolejce, ale pojawia się też Sylas, więc dość ciekawe wybory, które w sumie mogą mu zagwarantować trochę poruszania się po mapie i tu Chiny wrzucą wyższy bieg co powinno się skończyć różnicą minimum dziewięciu zabójstw w tej mapie z prognozą 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
FPX vs C91 (-9.5 zabójstw)1.75LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FunPlus Phoenix vs Cloud9 typy i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj